iCloud – вхід в обліковий запис хмарного сховища

617

Доброго дня. А ви знали про те, що сховищі iCloud, вхід в обліковий запис якого зазвичай здійснюється з телефону Apple доступний не тільки з мобільного, але і зі стаціонарного ПК? Швидше за все, немає – так давайте ж розберемося, як це працює.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Захмарні перспективи
 • Для чого це потрібно?
 • Системні вимоги і вхід в обліковий запис.
 • Можливості

Захмарні перспективи

Персонального сервісу хмарного зберігання файлів в першу чергу удостоїлися власники яблучних девайсів. Так вже заведено – простота. лаконічність і зручність пристроїв – це якраз те, що Apple завоювала лідерську позицію на ринку мобільних гаджетів. Тим не менше – на Айфоне ж, перші задатки сховища з’явилися в 5-й версії iOS в момент бета-тестування неї. В завершеному вигляді, як готовий сервіс iCloud постав перед користувачами в жовтні 2011 року. Авторизація здійснюється з допомогою Apple ID. Трохи пізніше (у 2014) з’явився консервативний iCloud drive, що представляють собою хмару для зберігання даних в більш традиційному розумінні.

Іншими словами – авторизація девайса (вхід) здійснюється за допомогою спеціального ідентифікатора, який вже йде в комплекті з продаваним смартфоном або планшетом Apple. Цей ідентифікатор призначений для припинення будь-яких спроб перехопити технічну інформацію пристрою, особисті дані власника та іншу конфіденційну інформацію. Тим, хто не має iPad або будь-якого іншого гаджета однойменного виробника – можна зареєструвати ідентифікатор самостійно. Для цього:

 • Перейдіть по посиланню appleid.apple.com натисніть кнопку, зазначений на картинці нижче червоною рамочкою

 • Тут ми заповнюємо особисті дані, актуальний адресу електронної пошти:

iCloud – вхід в обліковий запис хмарного сховища

 • Вибираємо 3 контрольні питання:

iCloud – вхід в обліковий запис хмарного сховища

Чому так багато? Мабуть в Apple вирішили, що 3 рази відповісти правильно зловмисник не зможе, так і безпеку це не той випадок, коли варто спрощувати. Крім того, до питань підійшли не менш оригінально. Кількість можливих варіантів розмито до космічних масштабів. На всякий випадок – запишіть відповіді де-небудь, це допоможе відновити обліковий запис, якщо ви забули пароль.

 • Заповнивши форму, завершуємо реєстрацію. Спливає таке віконце:

iCloud – вхід в обліковий запис хмарного сховища

 • Тут нам потрібно зайти у власну поштову скриньку та підтвердити реєстрацію. Електронна пошта для iCloud повинна бути зареєстрована на Gmail.

iCloud – вхід в обліковий запис хмарного сховища

 • І так, лист прийшов, копіюємо код і повертаємося назад, щоб закінчити реєстрацію.

Готово! Тепер у нас є власний аккаунт Apple ID, з допомогою якого здійснюється вхід в обліковий запис iCloud. Варто зауважити, що подібна можливість з’явилася не так давно – до недавнього часу з Андроїда або Windows пройти реєстрацію не видавалося можливим. Давалася взнаки все-таки орієнтація виробника на власні пристрої (вона нікуди не зникала), але в компанії порахували, що підкреслювати свою елітарність у цьому випадку не варто.

Для чого це потрібно?

Хмарне сховище це дуже корисний сервіс. Зареєстрована обліковий запис дає можливість:

 • Зберігати придбане ЗА і інші файли в хмарі. Зокрема, покупки в AppStore зберігаються саме в iCloud.
 • Робота з файлами – досить лише запустити синхронізацію і дані довантажити.
 • Управління фото та відеоматеріалами. Не потрібно відшукувати фотографію і потім переміщати її на хмару – система за замовчуванням завантажує файли в обліковий запис.
 • Синхронізація даних. Ця функція, орієнтована на власників «яблучних» девайсів – з її допомогою перенести замітки, календар та інші дані на чистий iPhone можна одним рухом.
 • Робота з резервною копією даних. У разі, якщо ви втратили дуже важливу інформацію зі свого телефону – відновити її можна з хмари.
 • Віддалене керування.
 • Відстеження підключених пристроїв на карті. За допомогою цього сервісу ви завжди зможете подивитися, куди ходив ваша дитина, і чому він так затримався.

Системні вимоги і вхід в обліковий запис.

Так як апаратна складова яблучних девайсів значно перевершує смартфони інших виробників, як мінімум на голову – системні вимоги тут не самі щадні. Для адекватної роботи сервісу з комп’ютера, варто звернути увагу на системні вимоги:

 • Встановлений iTunes 12
 • Outlook 2007 або наступних
 • Windows 7

Увійти зареєстроване в “хмара” можна за вказаною вище посиланню.

iCloud – вхід в обліковий запис хмарного сховища

З головної сторінки ми здійснюємо вхід на iCloud, на якій і виконуються операції у сховище.

iCloud – вхід в обліковий запис хмарного сховища

Можливості

На даний момент, обліковий запис Айклауд дозволяє користувачам безкоштовно використовувати 5 ГБ інформації. Це небагато, але для зберігання особистих даних і музики вистачить точно. З фотографіями картина інша – ви можете робити хоч 20-30 селфи на професійний дзеркальний фотоапарат з об’єктивом, з вартості тим, хто змагається з підтриманим автомобілем вітчизняного виробництва – простору вистачить. Якщо не вистачає місця для файлів – завжди можна його розширити за дод. плату. Як такого ліміту для фотографій немає – є тільки обмеження кількості – не більше 1000.

Тепер, можна сміливо використовувати яблучне сховище з будь-якого пристрою. Адже ми розібралися з iCloud, вхід в обліковий запис якого доступний і для стаціонарних ПК, і для смартфонів під управлінням Android OS.

З повагою, Віктор!