Не вдалося завантажити плагін – що робити в Яндекс браузері?

301

Доброго дня. Якщо Ви використовуєте браузер Yandex, то Вам може бути знайома наступна ситуація. Коли відкриваєте сторінку з онлайн відео, то бачите помилку «не вдалося завантажити плагін». Що робити, Яндекс браузер глючить чи в чому проблема? У даній публікації я поділюся простими і ефективними рішеннями.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Що це за бракуючий плагін?
  • Включення / перезапуск
  • Очищення «кукісів» і «кеша»

Що це за бракуючий плагін?

Всі браузери, використовують ядро Chromium (Яндекс, Хром), для відтворення медіа контенту потребують компоненті Adobe Flash Player або Shockwave. Останній є вбудованим в оглядачі, оновлюється автоматично. І якщо виникає вказана вище помилка, спроба завантаження оновлень з офіційного сайту не дасть ніяких позитивних результатів.

Що ж робити? Спробуйте такі способи.

Включення / перезапуск

Якщо не вдалося завантажити плагін, є ймовірність, що він просто деактивовано. Перевірити це припущення дуже просто:

  • В адресному рядку Yandex браузера необхідно ввести команду:

browser://plugins

  • Ви перейдете на сторінку зі списком усіх доступних компонентів. Але нас цікавить конкретно модуль Flash. У моєму випадку він був неактивний:

Не вдалося завантажити плагін – що робити в Яндекс браузері?

  • Клацаємо по посиланню «Включити», потім ставимо позначку біля опції «Запускати завжди».
  • Бажано після виконаних маніпуляцій перезапустити програму.

Рішення виявилося корисним? До речі, якщо бачите помилку «не вдалося завантажити плагін», що робити в Гугл Хром? На жаль. Вищезазначене рішення непридатне для Google Chrome. Але можна використовувати наступні варіанти.

Очищення «кукісів» і «кеша»

Нерідко трапляється так, що в пам’яті браузера збереглася сторінка з помилкою відображення контенту. І навіть після усунення проблеми ми будемо бачити «застарілу» версію сайту. Щоб обійти результати кешування і побачити актуальну інформацію, слід виконати видалення Кеша, Cookies. Не буду повторюватися, оскільки раніше публікував докладні інструкції, як це робиться в Хромі і Яндексі. Достатньо перейти по одній з посилань і пройтися по елементарної інструкції.

Тільки не забудьте закрити програму-браузер або просто перезавантажити потрібну вкладку, натиснувши на клавіатурі F5 .

Зверніть увагу, що якщо ці методи виявилися неефективними, то проблема може бути не з Вашого боку, а на сервері, де розташований сайт. Перевірити це легко: відкрийте цей же ресурс у будь-якому іншому браузері, або ж попросіть знайомих, щоб подивилися в себе.

У крайньому разі доведеться повністю заново Яндекс (дізнатися більше про процедуру можна тут), скачав нову версію з офіційного сайту.

Ось так вирішується проблема «не вдалося завантажити плагін» в Yandex і Chrome.

З повагою, Віктор!