З’явилися нові скріншоти еротичного хоррора succubus

22

Після неодноразовихпереносів дати релізу, хоррор про пригоди суккуба відії нарешті добралсядо останньої стадії завантаження гри в steam. Розробники проекту про сексуальну демонесу зі студії madmind studio повідомили про отримання статусу “gold” для succubus в онлайн-сервісі цифрової дистрибуції. Даний етап має на увазі перевірку фахівцями steam тайтла-вони упевняться, що іграработает, відповідає заявленим вимогам, і в ній немає вредложногопрограмного забезпечення.

Також розробникиподелилися новими скріншотами до succubus.

Ми раді повідомити, що наша гра – succubus – отримала статус «gold». Це означає, що гра була схвалена платформою steam і пройшла внутрішню перевірку.succubusбуде доступна в steam і gog.com 5 жовтня 2021 року!на данниймомент ми докладаємо всіх зусиль, щоб максимально використовувати час, що залишився до релізу – вся наша команда працює над доведенням гри. Базова версія succubus буде піддана цензурі. Однак, ми гарантуємо, що каждийигрок, незалежно від країни його походження, зможе насолодитися версією безцензури, так як в день релізу гри буде доступно безкоштовне dlc, котороеразблокірует контент тільки для дорослих. У разі, якщо додаток буде заблокований вашій країні, то тоді ви можете безкоштовно завантажити його прямо з нашого сайту:www.madmind-studio.сомми також хотіли б подякувати шанувальникам succubus за підтримку та відгуки, які виділилися з нами в процесі виробництва гри. Succubus створена спеціально длявас, і ми раді, що нарешті можемо поділитися з вами результатами нашейработи.а поки виможете пограти в прологігри в steam, який був дуже тепло зустрінутий фанатами. Ця демонстрація дозволила нам зібрати цінні відгуки від більш ніж 400 000 користувачів, коториеподелились з нами своєю думкою про гру. Виходячи з цього, ми внесли множествоисправлений і додали поліпшення в повну версію гри!

У новій грі відпольських розробників ви будете грати за суккуба відію-дику і хтивуюдемонесу, яка відкинула роль королеви пекельної безодні. Зі зникненням законнихправітелей пекла залишилися демони визнали німрода своїм правителем. Звівши імперію з трупів грішників, новий король разом зі своєю королевою відією зумів зупинити хаос, залишений колишніми правителями. Однак розкішне життя іпрогулки по килимах, зшитим зі шкур мучеників, не для суккуба, тому відія обирає життя в пекельній пустелі, де зустрічає могутнього бафомета, який разом зі своєю армією збирається роздобути душу німрода. Суккуб потрапляє в полон кгенералу демонів, де її калічать, після чого у відії з’являється важлива мета –помститися ворогам.

Succubus вийде на пк(steam, gog) 5 жовтня 2021 року.