В інтернет виклали відео з новим iPhone X

326

На сайті Reddit один з користувачів виклав інтригуюче вигляді. що демонструє зовнішній вигляд і якість екрану очікуваного смартфона iPhone X.

Нагадаємо, що анонс ювілейної моделі відбувся рівно місяць тому, у вересні 2017 року. Не обійшлося і без ексцесів на презентації. Приміром, Тім Кук намагався показати можливості технології Face ID, але щось пішло не так.

У продаж iPhone X надійде на початку листопада, але наступне відео підтверджує той факт, що деякі “обрані” вже стали власниками новинки ще до старту офіційних продажів.

У цьому ролику чітко видно динамічний фон робочого столу” (раніше такого в Айфонах не було). Задня кришка із скла з вертикально розташованої подвійною камерою. Судячи з усього, дисплей дійсно буде відрізнятися неймовірним рівнем деталізації і реалістичною передачею кольору. Це помітно навіть на цьому не зовсім якісне відео.

Варто відзначити, що iPhone 8 Plus вже встиг розчарувати багатьох користувачів. Одна з причин – здуття акумулятора. Експерти запевняють, що це явище не стане масовим, а виною всьому виробник батарей, який випустив одну партію з порушенням стандартів.