Oneplus buds z2: перші реальні знімки і дата анонсу

14

Напередодні презентації смартфона oneplus 9 rt стали відомі подробиці і про інший пристрій бренду. У мережі з’явилася фотографія навушників buds z2 в заводській упаковці, а також їх зарядного кейса. Заодно стала відома і дата анонсафірмової новинки.

На знімку, який опублікував авторитетний інсайдер еван бласс, показана повна комплектація аксесуара. Навушники будуть поставляти з чорним зарядним кейсом овальної форми, двома парами додаткових силіконових насадок різного розміру, документацією і кабелем usb type-a / type-c червоно-білого кольору. Трохи пізніше якісні рендери гарнітури розмістив в twitter індійський техноблогер ішан агарвал.

Крім того, сам виробник опублікував офіційний тизер із зображенням аксесуара і датою його презентації: вона відбудеться 13 жовтня 2021 року, разом з прем’єрою oneplus 9 rt.

Самі навушники з точки зору дизайну практично повністю дублюють попередню модель серії. На упаковці також вказана ємність зарядного кейса, яка становить 520 маг. Вартість майбутньої новинки поки невідома.