Селфі-тест apple iphone 13 pro max: флагманська якість фото

16

Експерти лабораторії dxomark вивчили можливості фронтальної камери флагманського смартфона apple. Гаджет пройшов ряд випробувань, в ході яких фахівці зробили сотні фотографій, щоб з’ясувати, наскільки добре новинка справляється з популярним сценарієм роботи.

Фронталка смартфона представлена 12-мегапіксельним датчиком зображення з апертурою f/2.2 і еквівалентною фокусною відстанню 23 міліметри. Як і основний модуль, вона підтримує кінематографічний режим запису відео (1080p @30 fps), а максимальна роздільна здатність при відеозйомці становить 4к при 60 кадрах в секунду.

До сильних сторін пристрою камери експерти віднесли точну експозицію, реалістичну передачу кольору і хорошу деталізацію при зйомці як в приміщенні, так і на вулиці. Крім того, iphone 13 pro max точно оцінює глибину різкості при розмитті фону і забезпечує широкий динамічний діапазон. При зйомці відеороликів коректно розраховуються експозиція і баланс білого, а до системи фокусування претензій не виникає.

З недоліків в роботі фронталки в dxomark були відзначені цифрові шуми в складних сценах при зйомці зі спалахом і проблеми з різкістю знаходяться на тлі об’єктів. При записі відео в умовах недостатньої освітленості спостерігався високий рівень шумів і зниження деталізації. Крім того, флагман демонструє залишковий рух у відео при ходьбі через особливості роботи системи стабілізації.

За підсумками тестування селфі-камера iphone 13 pro max набрала 99 балів, зайнявши десяту сходинку у відповідному рейтингу лабораторії.