T-rex запропонувала одночасно майні дві криптовалюта для обходу обмежень nvidia

16

Слідом за nbminer розробники майнінгового по t-rex зуміли обійти базові обмеження на відкритих серії geforce rtx 30-series (ampere) lhr, відновивши продуктивність видобутку до позначки 70 %. Але цим справа не обмежилося: тепер за допомогою t-rex з’явилася можливість задіяти залишилися 30% потужності, запустивши одночасний майнінг іншого активу.

Джерело: freepik.com

На даний момент жодне спеціалізоване пз не змогло повністю обійти обмеження поліпшеного алгоритму захисту від майнінг на картах nvidia. Розробники nbminer і t-rex все ще далекі від того, щоб виділити всі 100% потужності на одну конкретну монету, однак можливість подвійного майнінг дозволяє впритул наблизитися до цієї мети на відкритих geforce.

При включеній опції подвійного майнінг користувачі t-rex можуть виділити до 30% продуктивності на ethereum, а решта 70 % — на іншу криптовалюта на зразок ergo, ravencoin або cornflux. На жаль, дане рішення не працює у зворотний бік, і основні 70% не можна направити на ethereum, хоча це і найприбутковіший варіант.

У кожної криптовалюта власні вимоги до відеопам’яті, тому не кожна відеокарта сімейства ampere зможе обробляти всі комбінації. Так, ethereum і ergo вимагають більше 8 гбайт vram, в той час як для пар ethereum з ravencoin або cornflux знадобляться більше 10 гбайт vram. Це означає, що подвійний майнінг не підтримується на картах geforce rtx 3060 ti і geforce rtx 3070, оскільки вони володіють тільки 8 гбайт gddr6.

Розробникам належить подолати ще кілька бар’єрів антимайнінгового обмежувача nvidia, хоча в довгостроковій перспективі це вже може не мати вирішального значення: ethereum готується перейти від протоколу proof-of-work (pow) до proof-of-stake (pos), що знизить бум майнінг на відкритих. Ще в травні карл бікхейзен (carl beekhuizen) з ethereum foundation підтвердив, що перехід завершиться в «найближчі місяці». В результаті майнер доведеться або продати свої відеокарти, або переключитися на інші цифрові активи.