Microsoft Surface Pro 4: заміна для ПК, ноутбука, планшета і телефону

383

У 2012 році компанія Редмонд спільно з Microsoft створила пристрій абсолютно нового класу і він успішно зайшло на ринок і тримається там досі. Раніше дозволити собі таке міг тільки Appele. Що ж робить Surface таким особливим, і чи може він насправді замінити всі гаджети одночасно?

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Microsoft показує, що це можливо!
 • Як виглядає робота в інших компаніях?
 • Мій досвід з Surface Pro 4

Microsoft показує, що це можливо!

Кінець січня 2017 року у мене була можливість відвідати новий центральний офіс Microsoft в Мюнхені. Мене дуже вразило, що там практично немає жодного комп’ютера немає телефонів. Як же тоді можуть працювати співробітники? Легко! Кожен працівник має Surface Pro або Surface Book. У кабінеті, Surface підключають до великих моніторів, щоб ефективніше працювати.

Як же вони тоді говорять по телефону? З їх власною системою Skype для бізнесу. Вони підключають гарнітуру до “Серфейс” і роблять так дзвінки, або говорять по мобільних телефонах, де так само встановлений Скайп бізнес версія.

Як ми бачимо повільно приходить кінець простий класичної роботі за комп’ютером.

Як виглядає робота в інших компаніях?

Здебільшого, співробітники, які перебувають найчастіше в дорозі і не сидять на робочому місці, мають найбільше пристроїв. Ноутбук для роботи з дому, планшет для роботи не виїзд, комп’ютер в офісі, і звичайно, смартфон. Подивившись на це, можна жахнутися, знаючи що замість цього можна мати всього два пристрої. Якщо порахувати всі фінансові витрати, які з цього виходять: ліцензії, обслуговування і вартість самого обладнання, то розумієш що є сенс в модернізації і перехід на нове обладнання.

 • Гальмує ноутбук Windows 10 — вирішуємо проблему
 • Простий спосіб оновлення DirectX для Windows 10
 • Проблеми з кнопкою пуск на Windows 10 — є рішення

Мій досвід з Surface Pro 4

Після того, як я розповів про побачене моєму роботодавцю і показав усе в створеній презентації, я отримав Surface Pro 4 з процесором Intel i5, 8 Гб оперативної пам’яті і 256 Гб SSD. Через два місяці тестів, я все ще був під враженням і повністю задоволений. Підключив його до двох моніторів у мене на столі, що зробило мою роботу набагато зручніше і приємніше. Я відмовився повністю від свого робочого комп’ютера і ноутбука. Став користуватися телефоном менше, але від нього не відмовився повністю.

Microsoft анонсує пристрій під гаслом: “універсальний ноутбук”. Слово “універсальний” підходить безумовно, але ось ноутбук це?

Крім всіх похвал, якщо звичайно і критика. Вона відноситься здебільшого до технічної сторони.

 • Невеликі проблеми при підключенні другого монітора;
 • термін служби батареї можна б зробити і довше;
 • охолоджувальна система іноді нервує;
 • немає можливості вставити SIM-карту;
 • немає потужних графічних карт, які могли б бути корисні при роботі з графічними програмами.

Деяка проблеми Microsoft вже вирішила з новою Surface Pro і для більшої потужності з’явився Surface Book.

Для тих хто не хоче бути прив’язаний до пристроїв Microsoft, але хоче скористатися всіма перевагами даної конструкції, то в інших виробників, таких як Lenovo, Acer і інші є схожі варіанти, а може бути навіть і краще.

Яке Ви бачите майбутнє персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів і смартфонів?