Tft teamfight tactics 11.21

20

tft – teamfight tactics неймовірно захоплююча стратегія, auto chess в стилі league of legends. Стратегія в режимі автобоя з усіма популярними чемпіонами.

Вже багато років всі знайомі з moba league of legends і всі знають, наскільки ретельно працюють розробники, щоб зберігати популярність і відповідати вдячністю своїм відданим фанатам. Розробники потрудилися, щоб зробити tft teamfight tactics максимально збалансованим і захоплюючим режимом. Можна сказати, у них все вийшло! неймовірно прості і зрозумілі правила гри упереміш з насиченими битвами і логічним мисленням – ні що інше, як черговий шедевр від riot games.

Грати в тфт ви будете за наймиліше казкова істота, яке командує армією героїв. Вам випадковим чином будуть пропонуватися чемпіони за монети, які ви отримаєте як за перемогу, так і за поразку. Щоб зробити свого чемпіона сильніше, потрібно для початку зібрати 3 його копії. Тоді чемпіон переродиться з двома зірками, а, щоб підвищити до трьох, доведеться зібрати 3 копії з двома зірками. Так само під час битв в tft з лісовими монстрами вам буду випадати частини предметів або самі предмети, якими необхідно екіпірувати ваших підопічних. Боріться проти 9 таких же гравців і покажіть, кому тут більше всіх супроводжує фортуна!

Особливості гри teamfight tactics: