Як повністю видалити Стім з компютера

527

Доброго дня. Впевнений, істинним геймерам не варто пояснювати, що таке Steam. Деякі користувачі почали скаржитися, що ігровий клієнт через деякий час починає «глючити» (відображаються не всі елементи, кнопки не працюють). В такому випадку потрібно перевстановлення софту. Ось для чого потрібно знати, як повністю видалити Стім з комп’ютера. Цій темі і присвячена сьогоднішня публікації на сайті «IT Технік».

Процедура деінсталяції

Видалення Steam нічим не відрізняється від очищення будь-якого іншого додатка в операційній системі Віндовс.

  • Якщо використовуєте Windows 10, найпростіше відкрити папку «мій комп’ютер» і праворуч вгорі натиснути на кнопку зміни/видалення програм:

  • Можна піти іншим шляхом (актуальне і для більш ранніх версій ОС): перейти до панелі керування в режимі перегляду «Дрібні значки» клікнути по посиланню «Програми та компоненти»:

Як повністю видалити Стім з компютера

  • Тепер у переліку софта знаходимо непотрібний об’єкт і запросто позбавляємося про нього:

Як повністю видалити Стім з компютера

  • В процесі деінсталяції просто натискайте на кнопку «Далі», поки все не закінчиться. Як видалити Стім з комп’ютера повністю? Потрібно ще й почистити реєстр. Для цієї мети найкращим чином підійде оптимізатор CCleaner (інструкція і скачування доступно за посиланням) або ж будь-який інший «чистильник»:

Як повністю видалити Стім з компютера

Збереження ігор

Одна справа, коли Ви маєте намір геть «знести» клієнт, і зовсім інша – перевстановлення. Швидше за все, Ви захочете залишити гри. Але як їх знайти?

Всі елементи зберігаються всередині папки SteamApps, розташованої в каталозі Steam по шляху, який Ви вказували при установці додатка:

Як повністю видалити Стім з компютера

Коли заново інсталюєте клієнт Стім, потрібно буде повернути раніше переміщення папку на колишнє місце. Потім в «Бібліотеці» вибрати потрібний об’єкт і натиснути на кнопку «Встановити»:

Як повністю видалити Стім з компютера

Утиліта перевірить справність усіх файлів і наявність необхідних сигнатур. Таким чином, Ви відновите всі свої ігри без яких-небудь втрат.

Як повністю видалити Стім з комп’ютера і при цьому не втратити улюблені ігри – я розповів досить докладно. Якщо у Вас залишилися питання по темі. Обов’язково задавайте їх у кінці статті, скориставшись формою коментування.

З повагою, Віктор!