10 способів заробітку на сайті WordPress

353

Доброго дня. Однією з найбільш затребуваних часом в мережі інтернет є онлайн заробіток. Існує безліч способів, але практично усі вони зводяться до створення сайту. Однією з найбільш популярних і простих платформ для цього є система управління контентом WordPress. На Вордпрес можна зробити ресурс будь-якої складності та почати заробляти вже через кілька місяців. Про способи монетизації і піде мова в даному огляді.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Чому саме WordPress?
 • Способи заробітку (монетизації)
  • Партнерські програми
  • Google Adsense
  • Прямі продажі реклами
  • Публікація спонсорських оглядів та посилань
  • Створення контенту з платним доступом
  • Біржі фріланса і працевлаштування
  • Створення рейтингів і каталогів сайтів
  • Продаж цифрових продуктів
  • Надання консультацій, проведення тренінгів
  • Продаж реальних товарів через інтернет
 • Висновок

Чому саме WordPress?

Як вже було сказано вище, це найбільш затребувана платформа, на якій працює майже 30% всіх сайтів. представлених у глобальній мережі. Погодьтеся, це немало.

Крім того, для WP щорічно створюються тисячі шаблонів оформлення, плагіни, розробники постійно оптимізують дану CMS, усувають дірки в безпеці.

На Вордпрес можна створити простий односторінковий проект для реклами, залучення клієнтів, так і повноцінний інтернет-магазин.

Але, варто розуміти, що створити сайт – це одне, а почати заробляти з його допомогою – зовсім інше. Легко не буде. Доведеться витратити чимало часу, сил і грошей для досягнення результатів. Але зате потім Ви зможете стати фінансово незалежними і отримувати пасивний дохід.

Вже найближчим часом ми запустимо марафон “Web Старт”, де будемо розповідати про створення сайту WordPress, його налаштування, оптимізації і просуванні. Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб не пропустити важливий момент.

Способи заробітку (монетизації)

Їх багато! Більше двох десятків. Я постараюся розкрити суть кожного методу, але якщо захочете дізнатися більше – пишіть у коментарях.

Партнерські програми

Цю тему я вже порушував в одній з попередніх публікацій. Суть способу зводитися до розміщення на своєму сайті пропозицій від третіх осіб (товари, онлайн-курси, послуги). Це може бути просто посилання або барвистий банер, клікнувши по яким людина перейде на інший ресурс. Якщо він там зробить оплату за товар, то Ви отримаєте від партнера винагороду в вигляді % від суми угоди.

Наприклад, якщо Ви рекламуєте курс по просуванню сторінок Facebook, вартість якого становить 10 тисяч рублів, то за кожного нового учасника можете отримати до 20% (близько 2 тис.).

Як знайти хорошу партнерську програму? Варто просто знайти в Гуглі або Яндексі кілька варіантів, які підходять по тематиці Вашого блогу. Потім ознайомитися з умовами та відгуками.

10 способів заробітку на сайті WordPress

Рекомендуємо:

 • Кілька способів входу в безпечний режим Safe Mode Windows 10
 • Вирішуємо проблеми з Bluetooth Windows 10
 • Детальна інструкція по установці Windows 10 з жорсткого диска
 • Відкат драйвера відеокарти на Windows 7 / 8 / 10

Google Adsense

Найпопулярніший спосіб монетизації сайту Вордпресс. Ви просто розставляєте рекламні блоки на сторінках свого ресурсу (зверху, збоку, всередині тексту, під статтею тощо) і отримуєте гроші за кліки та покази. Відповідно, чим вище відвідуваність, тим більше грошей Ви заробите. Виплати проводяться на банківську карту один раз в місяць при досягненні мінімальної суми – 70 Євро / 100 доларів.

Google надає зручну систему статистики і оптимізації, щоб Ви могли не тільки відслідковувати результати, але і підвищувати привабливість блоків (змінювати шрифт, розмір, колір оформлення).

Реєстрація доступна по посиланню.

10 способів заробітку на сайті WordPress

Прямі продажі реклами

Якщо Ваш проект почне набирати обертів. на нього обов’язково звернуть увагу прямі рекламодавці. Ви зможете домовитися з ними про формат розміщення банерів, спосіб оплати (щомісячно, за день, за кількість переходів). Такий підхід більш вигідний, порівняно з Adsense, оскільки немає ніяких посередників. Але і знайти подібних клієнтів самостійно значно складніше.

Тим не менш, існує безліч плагінів для Вордпресс, які допомагають знаходити рекламодавців. Один з таких називається – BuySellAds.

Публікація спонсорських оглядів та посилань

Якщо, наприклад, Ви ведете блог про різних кафе, ресторанах, то Вам можуть запропонувати розмістити на сайті статтю про один з таких закладів. Ясна річ, що потрібно перед цим довести свою авторитетність.

Ще варіант – розміщення посилань на інші ресурси. Ви можете в тексті статті посилання на сторонній сайт, або розмістити посилання в іншому місці сторінки. І отримаєте за це разова винагорода.

Знайти подібні пропозиції можна на різних посилальних біржах:

 • https://www.gogetlinks.net/
 • https://www.miralinks.ru/
 • http://www.rotapost.ru/

10 способів заробітку на сайті WordPress

Рекомендуємо:

 • Налаштування варіантів запуску на Windows 10
 • Адресна рядок Windows 10: як включити і використовувати?
 • Як налаштувати живі плитки в Windows 10
 • Для чого потрібен журнал подій Windows 10

Створення контенту з платним доступом

Якщо Ваш контент дуже цінний для читачів, то можете закривати доступ до нього та пропонувати людям оплачувати підписку на місяць, рік і т. д., щоб можна було безперешкодно дивитися відео, качати корисні фішки з Вашого ресурсу.

Дуже багато навчальні проекти практикують подібний підхід. Частина контенту вони виставляють на загальний огляд, щоб заманити народ. І якщо тема реально цікава, то відвідувачі захочуть дізнатися більше. А тут вже потрібно буде заплатити, щоб увійти в коло привілейованих членів Вашої спільноти.

За аналогічним принципом створюються і закриті форуми.

Біржі фріланса і працевлаштування

Це досить трудомістка ніша, але результати того варті. Ваша мета – створити місце, де зустрічаються роботодавці і шукачі, замовники і виконавці. Згоден, існує маса аналогів. Але хто Вам заважає організувати регіональний сервіс з більш вузькою спрямованістю, наприклад, чисто для IT фахівців або тільки для копірайтерів?

Непоганим прикладів стрімко розвивається проекту є біржа Kwork, яка була запущена в кінці 2015 року і змогла швидко набрати обертів.

10 способів заробітку на сайті WordPress

Створення рейтингів і каталогів сайтів

На Вордпрес Ви можете створювати не тільки блоги, але й повноцінні каталоги, що містять безліч розділів, категорій. Але як на цьому заробляти?

Припустимо, Ви вирішили скласти перелік усіх підприємств, компаній регіону. Пропонуйте власникам бізнесу місце на Вашому сайті з повноцінною інформацією: опис товарів, послуг, фото, ціни, контакти. І за розміщення цих даних беріть певну плату (разову або помісячно).

Крім того, за додаткові гроші можете додавати докладні огляди, прес-релізи. Все це буде представлено в структурованому вигляді, розкладено по татусям, з можливістю пошуку. Тобто, відвідувачі зможуть знайти потрібну інфу швидко.

Продаж цифрових продуктів

Багато зарубіжні проекти добре заробляють на продажі електронних книг, відеокурсів, графічних елементів, аудіокліпи та інших продуктів інтелектуальної власності. На просторах СНД ця тема поки не сильно розвинена, хоча деякі крамниці вже починають продавати, крім книг, у друкованому вигляді, ще й електронні варіанти за нижчою ціною.

Хороша практика – переводити навчальні посібники з інших мов на російську і продавати їх на сайті. Це можуть бути інструкції з користування програмами, мануали по просуванню сторінок в соціальних мережах. За кордоном подібні фішки продають за 10-20 доларів. Але важливо, щоб інформація була ексклюзивною і затребуваною.

До цієї ж категорії заробітку можна віднести і проведення вебінарів, онлайн-презентацій на базі WordPress. Знову ж таки, для цього існує безліч плагінів і доповнень.

10 способів заробітку на сайті WordPress

Рекомендуємо:

 • Усуваємо миготіння іконок на робочому столі Windows 10
 • Що значить Windows 10 Pro Registered Trademark?
 • П’ять способів установки заставки на Windows 10

Надання консультацій, проведення тренінгів

Якщо Ви вважаєте себе компетентним спеціалістом у певному напрямку, можете ділитися з людьми досвідом за гроші. Або ж допомагати у вирішенні складних питань (юридичні, фінансові, щодо нерухомості, побудови бізнесу).

Можете збирати групи однодумців, організовувати тренінги та інші освітні заходи.

Продаж реальних товарів через інтернет

Мається на увазі створення онлайн-магазину, з допомогою якого будуть реалізуватися Ваші послуги та товари. З цією метою на Вондпрес існує безліч плагінів і шаблонів, які дозволяють швидко створити і красиво оформити “інтернет-вітрину”. Впевнений, багато хто з Вас чули про рішення WooCommerce.

10 способів заробітку на сайті WordPress

Висновок

Однозначно, сайт на WordPress – це важлива умова розвитку онлайн-бізнесу. Який спосіб заробітку вибрати – залежить тільки від Вас.

Можливо, Вам відомі інші варіанти монетизації? Поділіться ними в коментарях, будь ласка.

Ще раз хочу нагадати про марафоні “Web Старт”, який стартує вже цього літа. Ми в деталях розберемо процес створення сайту на живому прикладі, займемося його просуванням в пошукових системах і соціальних мережах. Ви отримаєте максимум корисної та актуальної інформації! Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб не пропустити момент старту!

10 способів заробітку на сайті WordPress

З повагою, Віктор!