У китаї ввели пряму заборону на лгбт і “жіночних” чоловічих персонажів в іграх

17

З простих заяв уряд китаю переходить до справи. Ігрова асоціація країни випустила офіційний звід правил до розробників ігор. Будь-який проект повинен отримати ліцензію на публікацію і довести, що не порушує цінності держави. У китаї гри не вважають простим “розвагою”, тому в них не місце лгбт,” жіночним ” чоловічим персонажам і складний моральний вибір.

Правила вже встигли затвердити на державному рівні і підписати угоди з провідними видавцями ігор, які займуться саморегулюванням свого контенту. Розробники схвалили заборону на ігри з pay-to-win і гача-механіками, які дозволяють домінувати одні гравцям над іншими. Ліцензія не буде видана, якщо в грі чітко не прописаний стать персонажа. Будь-яка невизначеність у цьому питанні та просування лгбт цінностей можуть назавжди закрити китайський ринок для розробника.

У зв’язку з новими правилами, асоціація відправила ряд претензій розробникам genshin impact за занадто “жіночних” чоловічих персонажів, this war of mine і plague inc за антигуманний контент.