Onelike ТЕЛЕВІЗОР дивитися безкоштовно всі програми

940

Доброго дня. Існує чимало онлайн сервісів, що дозволяють переглядати ТВ канали, але з ресурсом onelike tv дивитися безкоштовно всі програми можна навіть в HD якості. Зараз повідаю про переваги сайту та його можливості.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Перше знайомство з Онлайк ТБ
  • Як дивитися канали Onelike TV?
    • Недоліки Онлайк ТБ

Перше знайомство з Онлайк ТБ

Я не любитель піратського контенту, але деколи хочеться повболівати за улюблену команду в Лізі Чемпіонів, а для перегляду однієї гри немає бажання оплачувати підписку в офіційних провайдерів. Упевнений, Ви нерідко стикаються з подібною ситуацією.

Раніше для цієї мети використовував інші ресурси, але потім у них почалися проблеми з трансляціями, вискакувало багато реклами. Ось і вирішив зупинитися на onelike tv. На цьому сайті теж є чимало банерів, але вони особливо не заважають.

Як тільки заходите вперше на сторінку, то бачите таке привітання (скріншот вище), а під ним розташовується перелік популярних каналів:

Onelike ТЕЛЕВІЗОР дивитися безкоштовно всі програми

Зверніть увагу – праворуч знаходиться список категорій за жанрами, в яких програми згруповані згідно з певними критеріями. А в «шапці» сайту можна побачити пошуковий рядок, яка дозволить швидко знайти потрібні телевізійні передачі.

Як дивитися канали Onelike TV?

Припустимо, Ви вибрали FOX і перейшли на сторінку. Спочатку відображається блок відео реклами в самому верху, яку багато хто плутають з мовленням. Потрібно перегорнути нижче – після текстового опису буде вбудований програвач з декількома вкладками:

Onelike ТЕЛЕВІЗОР дивитися безкоштовно всі програми

За замовчуванням завантажується Потік #1, але, якщо він не працює, слід перейти на наступний. Біля деяких є відмітка HD, що вказує на можливість перегляду у високій якості. Але тут є один нюанс – потрібно установка Ace Stream плеєра, який інтегрується в Ваш браузер, а також інсталює десктопное додаток (можна через нього дивитися відео та слухати музику).

Для цієї мети Вам запропонують перейти на сайт програвача, де зліва під заголовком розташована посилання для скачування. Також є версія для Android пристроїв:

Onelike ТЕЛЕВІЗОР дивитися безкоштовно всі програми

Як тільки завантажте і встановіть безкоштовний софт, слід оновити сторінку каналу (натискаємо F5). Потім знову переходите на вкладку з HD і насолоджуєтеся якісною картинкою.

При цьому може запускатися вікно Ace Stream Web з рекламними пропозиціями. Просто закривайте його без докорів совісті.

Ще однією перевагою Onelike TV є програма телепередач, розташована під вікном перегляду:

Onelike ТЕЛЕВІЗОР дивитися безкоштовно всі програми

Недоліки Онлайк ТБ

Незважаючи на всі перераховані плюси безкоштовного телебачення, не обійшлося і без зауважень з мого боку.

  • Реклама. Хоч вона і не настільки нав’язлива, але всі ці тизери суттєво уповільнюють завантаження сторінки. Як варіант, можна скористатися програмою AdGuard для блокування небажаного контенту;
  • Іноді правовласники блокують доступ до вмісту і замість каналу ми побачимо вікно помилки;
  • При використанні плеєра Ace Stream також можливі збої й затримки в процесі споглядання. Це пов’язано з тим, що даний програвач використовує протокол P2P (peers-to-peers), тобто, глядачі є роздають (як в торент). Чим більше навантаження на трансляцію, тим вище ймовірність «глюків», за умови, що народ дивиться, але не ділитися контентом (блокує роздачу зі свого боку).

Раніше надавалася можливість ще й заробляти, залишаючи коментарі (по 5 рублів за повідомлення). Але восени 2016 році керівництво проекту тимчасово заблокував цей корисний функціонал.

Я з впевненість можу сказати, що на onelike tv дивитися безкоштовно всі програми можна в гідній якості. Зручна навігація і простий інтерфейс роблять ресурс оптимальним рішенням, коли потрібно терміново включити передачу, не оплачуючи тариф іншим провайдерам.

З повагою, Віктор!

Onelike ТЕЛЕВІЗОР дивитися безкоштовно всі програми