Знову підтверджено що док – станція nintendo switch oled має нове залізо для виведення 4k / 60 fps

10

Творець контенту kawlundram повідомив у твіттер, що док-станція switch oled дійсно оснащена новим обладнанням, здатним поліпшити виведення відео. Він зазначає, що док-станція dp2mhdmi була оновлена до нового чіпа realtek, який, як видається, підтримує вихід 4k/60 fps. Це сталося незабаром після розбору з боку nintendo prime, який також стверджував те ж саме.

Switch oled також поставляється з новим кабелем hdmi 2.0, який, як показав kawlundram, відмінно працює з xbox one x. Тим не менш, варто відзначити, що чіп tegra x1 в nintendo switch не підтримує висновок 4k – але nintendo додала функцію «оновити прошивку док-станції» на нових моделях oled, що може натякати на майбутні оновлення, додають деяку підтримку 4k.

У будь-якому випадку, це повторює віру в те, що nintendo дійсно працює над 4k switch pro. Недавній звіт показав, що розробники отримували девкіти для консолі 4k, що nintendo назвала брехнею. Враховуючи серйозність нестачі мікросхем і логістичних обмежень, неважко уявити, чому nintendo поки утримується від анонсу нового обладнання-якщо вона дійсно над чимось працює.