Radeon rx 6600 xt коштує всього на 3000 р дорожче geforce rtx 2060 – оптимальний вибір за розумною ціною

19

Недавнє падіння криптовалюта відбилося на ціновій політиці російських магазинів. Варто відзначити, що в останні кілька днів будь-яких істотних знижок не було, але зате в роздріб стали повертатися відносно недорогі моделі. Щодо-це тому, що назвати geforce gtx 1650 за 30 000 рублів недорогий не повертається язик. Оскільки вибір не великий, то завжди можна пройти повз, намагаючись пересидіти кризу на інтегрованій карті, або спробувати умовити себе на покупку нереально дорогої відеокарти. Часто останнє не завжди ефективно з огляду на те, що у геймера просто може не бути грошей. Давайте припустимо, що дана інформація дійшла до адресата, а пацієнт, що називається – готовий. Приступивши.

Оскільки сьогодні ми намагаємося підібрати найбільш недорогі і вигідні відеокарти, то почнемо з зазначеної вище geforce gtx 1650. На нашу думку, варто звернути увагу на карту, створену інженерами asus. Вона відрізняється продуманою системою охолодження, але від цього не стала вимогливішою, що дозволяє запускати її на бюджетному комп’ютері блоком живлення на 300 вт. Ніякого запасу продуктивності тут немає, а сучасні блокбастери підуть з великими умовностями. Вам доведеться налаштовувати графіку, знижувати дозвіл і йти на компроміси. Це означає, що geforce gtx 1650 краще підійде для онлайн-ігор, які не відрізняються завищеними вимогами.

Доплативши 17 тисяч, ви отримаєте дуже навіть непогану geforce gtx 1660. Тут вас чекає дозвіл 1080р, але в таких іграх, як cyberpunk 2077, все одно доведеться несолодко. Підсумкова ціна в 46 000 рублів виглядає щадить в порівнянні з більш прокачаними моделями з приставкою «ti», саме тому ми пропонуємо вам не розмінюватися через дрібниці.

Мабуть, найкращим вибором буде відеокарта radeon rx 6600 xt. Найдешевше модель виробництва msi. Що цікаво, вона всього на 3000 рублів дорожче geforce rtx 2060, яка повільніше її як мінімум на 50%. Проте ми б запропонували взяти модель виробництва gigabyte. Тут є кілька причин: по-перше остання отримала більш якісну систему охолодження, яка має безліч регулювань і може працювати безшумно при відсутності навантаження на графічний чіп. По-друге, завдяки потужному кулеру можна спробувати розігнати вашу відеокарту, що дозволить ще більше збільшити її потенціал. Хто знає, може вам попадеться вдалий варіант, а підсумковий приріст складе 10%.