Підключаємо ноутбук до інтернету

29

Як відомо, комп’ютер без доступу до всесвітньої павутини не представляє особливого інтересу. Інтернет необхідний практично кожному, проте далеко не всі знають, як він налаштовується. Процедура підключення ноутбука до інтернету практично ні чим не відрізняється від подібної операції на стаціонарному пк. Існує всього кілька способів, які будуть детально розглянуті.

Підключення на ноутбуці до дротового інтернету

Провідний інтернет давно став звичним задоволенням, яке є у багатьох. Таке підключення має як плюси так і мінуси. Швидкість доступу буде відносно високою, але ось ноутбук не можна буде далеко носити з собою, так як провід обмежує відстань. Всі налаштування зазвичай виконують майстри при підключенні. Також необхідно буде заново все налаштовувати після переустановлення ос. Для цього буде потрібно виконати пару кроків.

1. В панелі управління перейти у вкладку»мережа та інтернет”.

2. Вибрати пункт»управління мережами…”.

3. Натиснути кнопку «настройка нового подключения…».

4. Вибрати “нове підключення”, потім натиснути на 2-й варіант.

5. Тепер знадобиться ввести інформацію, надану провайдером (логін, пароль). Тут же можна задати назву і здійснити спробу підключення. Якщо все вірно налаштовано, то на ноутбуці повинен з’явитися інтернет.

Підключення ноутбука до wi-fi

Найзручніший метод. Якщо вдома є налаштований wi-fi роутер, то можна всього за пару хвилин підключити ноутбук до інтернету.

порядок дій: 1. Активувати модуль бездротового зв’язку на ноутбуці.2. Відкрити вкладку “мережеві підключення” в панелі управління.3. Тепер потрібно знайти бездротове підключення і активувати його за допомогою меню (пункт «включити»). 4. Залишилося вибрати зі списку певну точку і спробувати з’єднатися з нею.

Якщо раніше був встановлений пароль доступу, то потрібно його ввести. Якщо ж мережа відкрита, то нічого вводити не потрібно. Однак варто обов’язково встановити комбінацію для захисту з’єднання, щоб ніхто не зміг до нього підключитися.

Підключення до інтернету за допомогою модему

Після придбання модему насамперед його потрібно підключити до вільного usb-порту. Зазвичай всі компоненти автоматично інсталюються. Після завершення установки по можна приступити до процесу налаштування.

1. Зайти в панель управління, відшукати ” центр управління мережами…”»

2. Необхідно “налаштувати нове підключення«, потім клікнути по пункту»підключення до інтернету”.

3. З’явиться список з трьох варіантів, потрібно натиснути»комутоване”.

4. Тепер потрібно ввести інформацію, яка була надана провайдером послуг, і завершити процес налаштування.

Налаштування з’єднання на ноутбуці досить проста, але потрібно спочатку визначитися з методом підключення. Дуже зручно користуватися wi-fi роутером, так як можна підключити не тільки комп’ютер, але і смартфон.