Motorola moto g51 готується до випуску. Смартфон отримає процесор snapdragon 750g soc, 4 гб оперативної пам’яті і операційну систему android 11

10

Зовсім недавно компанія motorola випустила на ринок нову версію смартфона moto g50 5g, а в мережі вже з’явилися перші відомості про його наступника.

Мова йде про модель motorola moto g51 5g , яка днями була помічена в базі даних популярного тесту на продуктивність geekbench.

Цей витік дозволив нам не тільки дізнатися, що новинка готується до випуску, але і отримати деякі дані про її начинку з цілком офіційного джерела.

Зокрема, ми тепер знаємо напевно, що motorola moto g51 буде виконаний на базі процесора qualcomm snapdragon 750g з тактовою частотою 2.21 ггц. Цей чіп має у себе на борту графічний прискорювач adreno 619.

Тестувався в geekbench зразок moto g51 мав 4 гб оперативної пам’яті і працював під управлінням операційної системи android 11.

В одноядерному тесті geekbench новий смартфон motorola набрав 543 бали, а в багатоядерному тесті його результат склав 1675 балів.

Це все відомості про новинку, якими ми володіємо на поточний момент, але ми сміливо можемо припустити, що вона буде випускатися в декількох конфігураціях, одна з яких отримає 6 гб оперативної пам’яті. Також є ймовірність, що до моменту свого дебюту смартфон буде мати у себе на борту більш свіжу операційну систему android 12.

Джерело

схожі матеріали: