Як накрутити передплатників в Instagram, залучити реальних фоловерів

347

Доброго дня. Останнім часом Instagram став просто мегапопулярним. Кожен другий власник облікового запису намагається підвищити число фоловерів і переглядів. Сьогодні стаття буде присвячена тому, як накрутити передплатників в Instagram, і які варіанти дійсно працюють.

У кожного є свої причини для накрутки. Розробники не сидять без діла, є попит, з’являється і пропозиція, так що давно створені різноманітні скрипти, що спрощують цей процес. Відразу варто відзначити, що адміністрація сайту не заохочує такі способи і відправить профіль в бан, коли кількість «послідовників» стане збільшуватися надто швидко. Якщо ви не бажаєте платити, розглядайте способи, які допоможуть розкрутитися безкоштовно.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Даремні методи розкрутки
 • Як накрутити передплатників в Instagram
  • Як накрутити реальних передплатників Instagram
  • Програми для накрутки
 • Плюси від накрутки фоловерів

Даремні методи розкрутки

У мережі можна знайти масу сайтів і спеціалізованого софту для накрутки фоловерів. Такі програми можна поділити на два види:

 • Ті, де передплатники купуються;
 • Ті, що організовують імітацію нереальною активності в Instagram.

Зазвичай такі сервіси передбачають оплату, але перший варіант може бути і безоплатним, тільки доведеться витратити достатньо часу для виконання завдань, наприклад, вам потрібно:

 • Когось лайкнути;
 • Підписка на сторінку Instagram;
 • Зробити репост;
 • Залишити коментар.

По мірі виконання завдань вам ставляться бали, їх можна витрачати на накрутку. Крім того, бали можна придбати за гроші. Подібний спосіб багато хто вважає неефективним, бо аудиторія все ж буде нецільової, так і в основному додаються тільки боти, їх надалі відправляють в бан і видаляють. Якщо вже дуже кортить, для швидкого набору до першої тисячі їм ще можна скористатися, далі втрачається сенс.

Як накрутити передплатників в Instagram, залучити реальних фоловерів

Як накрутити передплатників в Instagram

Найбільш високоефективними і грамотними способами набрати живих передплатників вважають массфолловинг, а також масслайкинг. Це спецпрограми, які в автоматичному режимі будуть залишати лайки, коментарі, підписуватись за зазначеними раніше налаштувань.

Все набагато простіше, ніж здається, програма робить передплату на будь-який аккаунт, людина дізнається, хто на нього підписався і переходить до вас профіль. Так виходить, що хтось робить взаємну підписку, їм стали цікаві ваші пости і профіль. Подібні дії реалізуються за критеріями:

 • Геолокаційні мітки;
 • Хештегі;
 • Фолловери конкретної сторінки.

У першому випадку ви налаштовуєте місця, де в основному живуть потрібні передплатники, це і буде їх об’єднувати. У другому випадку застосовується так званий хештег – до будь-якого слова додається значок «#» без пробілів, після чого в Instagram при натисканні на нього виводяться відповідні записи. Так просто відшукати і привернути однодумців з схожими інтересами. Є навіть сервіси, підбирають максимально популярні слова, за якими можна отримати найбільшу віддачу.

Природно, багато що буде залежати і від самого аккаунта, тут важливо правильне оформлення та персоналізація, він обов’язково повинен відрізнятися від інших і бути цікавим.

Як накрутити реальних передплатників Instagram

Якщо є достатньо часу і хочеться, щоб сторінкою цікавилися справжні люди, варто активно користуватися співтовариством. Основний принцип – як можна більше часу «світитися», робити собі рекламу. Варіантів такої реклами може бути кілька:

 • Необхідно більше лайкати інших «юзерів». Незнайомець, який поставив заповітне сердечко, викликає великий інтерес. Зазвичай людина відразу переходить на сторінку, а іноді і підписується. Скрізь важлива міра, якщо активність буде занадто помітної, з’явиться свого роду спам, підриває авторитет облікового запису. До речі, навіть в мережевому маркетингу лайки для реклами користуються попитом.
 • Слід залишати коменти під такими фото, краще бути першим. За статистикою люди звертають увагу на перші п’ятнадцять коментарів. Якщо ви потрапляєте в це число, є ймовірність, що зацікавляться вашим ресурсом. Завжди відповідайте на повідомлення – так можна довести, що ви не бот, а реальний користувач.
 • Підписки. Якщо ви дізнаєтеся про оновлення, є хороша можливість, що ви отримаєте підписку у відповідь.
 • Активно брати участь в «життя» соціальних мереж. Instagram – не єдиний сайт, їсть і інші, не менш затребувані. Саме там можна знайти для себе безліч фоловерів. Ну а якщо ви займаєтеся просуванням проекту, скористайтеся всіма можливостями по максимуму: Фейсбук, Однокласники, Твіттер.

Не засмічуйте свою стрічку зайвими фото, реклама не повинна бути нав’язливою. Велика частина людей фільтрує інформацію, та залишає для себе тільки корисне або цікаве. Не потрібно комментить кожного незнайомця і постійно ставити лайки, скрізь важлива міра.

Як накрутити передплатників в Instagram, залучити реальних фоловерів

Програми для накрутки

У мережі легко самостійно знайти безліч різноманітних сервісів, всі вони розрізняються за ціною, якістю. Якщо цей варіант вас зацікавив, відразу звертайте увагу на інтерфейс програми, ціну. Ще краще – почитати відгуки, так ви зможете зрозуміти, чи варто витрачати на це час або краще пошукати інший варіант. Для массфолловинга ідеально підійдуть:

 • Instaru.ru – досить простий інструмент з великим функціоналом і детальними відео інструкціями для новачків. Тарифи – більш ніж лояльні.
 • Winlike.ru – відмінний сервіс, послугами якого користуються багато знамениті інтернет-магазини і великі проекти. Є безліч позитивних відгуків, дуже популярний в середовищі instagram користувачів.
 • SocPRka.ru – програма топового рівня, заслуговує окремої уваги. Приваблює в основному цільову аудиторію, зацікавлену у вашому проекті. Цей ресурс дозволяє «накрутити» справжніх передплатників Instagram, що проявляють активність.
 • Like4u – безкоштовний ресурс, тому і дуже затребуваний. Робочий процес вибудуваний на обміні повідомленнями, лайками в реалах – місцевій валюті. Вони працюють цілодобово, немає необхідності завантаження та установки на свій комп’ютер.

Купити передплатників і лайки можна, наприклад, на сайтах Босслайк, 1Грам. Вони російськомовні, інтерфейс зрозумілий і доступний. Тут ви знаходите відвідувачів без програм.

Аналогічно функціонують і всілякі мобільні додатки. Якщо вам незручно працювати через комп’ютер, просто на телефоні заходьте в Play Маркет, App Store або у Windows Store, в залежності від обладнання, вводите запит в рядок пошуку і вибираєте.

Як накрутити передплатників в Instagram, залучити реальних фоловерів

Це може стати в нагоді:

 • Як відключити AdBlock у браузері
 • Як виправити помилку kernelbase.dll
 • Як видалити сторінку в «Однокласниках» через телефон
 • Як відкрити декілька поштових скриньок одночасно
 • Як відключити кнопку Fn на всіх моделях ноутбуків

Плюси від накрутки фоловерів

Безліч фірм займаються цим для більш якісного та оперативного просування свого товару на інтернет-просторах, адже це працює як додаткова реклама. Є і такі люди, для яких накрутка в Инстаграме необхідна для збільшення передплат, розкрутки свого облікового запису. Чим вище кількість передплатників, тим більше рейтинг в таблиці користувачів. Спробую сформулювати першорядні причини, за якими потрібно накрутка:

 • Підвищення ваги сторінки Instagram. Зростає популярність – збільшується вплив у цій соцмережі, відкриваються нові можливості заробітку і ефективного просування.
 • Піднімається мотивація. Якщо з цим проблеми, то збільшення передплатників допоможе стати впевненіше. З появою нових передплатників на сторінці, ви зрозумієте, що невідомість була тимчасовою, необхідно тільки стати помітнішими для аудиторії.
 • Легше брати участь у конкурсах. У соцмережах часто проводяться різні конкурсні заходи, для перемоги зазвичай вимагається максимальна кількість голосів, які можуть дати вам ваші друзі.
 • Просування улюбленої справи і непоганий заробіток. Якщо ви вирішили заробляти на своєму захопленні або бажаєте розповісти про нього іншим користувачам, то просування сторінки є відмінною ідеєю. Наприклад, ви розміщуєте на своїй сторінці тематичну рекламу, за що отримуєте гроші.
 • Довіра клієнтів підвищується. У таких випадках безкоштовне залучення фоловерів необхідно для того, щоб люди не брали вас за малоприметную компанію. Про вас повинні чути частіше і чим більше людей буде заходити на ваш аккаунт, тим краще.

Як накрутити передплатників в Instagram, залучити реальних фоловерів

Якщо ви вирішили «здобути» передплатників за допомогою онлайн сервісів, варто бути обережніше. Звертайте увагу на оформлення ресурсу. Реєстрація повинна бути простою, без передоплат і заплутаною авторизації. Софт в таких випадках встановлювати не потрібно, тому ваше обладнання буде в безпеці.

Не варто відразу вводити особисті дані, в протилежному випадку ви піддаєте ризику облікові записи в усіх соціальних мережах. Неважливо, буде це платний сервіс або безкоштовний, тут ви самі вирішуєте, скільки ви готові витратити і наскільки для вас це важливо.

Якщо ви вирішили просувати свою Instagram сторінку, але поки вирішили обійтися без передплат з боку, варто знати, що потрібно для успіху. Для цього можна застосувати просту функцію сервісу – на сайті завжди є топ найпопулярніших фото. Якщо хочеться наблизитися до цього топу, потрібно наповнювати свою сторінку якісним, тематичним контентом, для початку можна робити аналог.

Але найкращий варіант – знайти своє місце, не зайняте іншими користувачами. Ніхто не говорить, що це буде легко, головне – захотіти. Сподіваюся, я допоміг розібратися в тому, як накрутити передплатників в Instagram і стаття була для вас корисною. А якими методами користуєтеся ви?

З повагою, Віктор!