Як безболісно перейти з iPhone на Android

273

IPhone відмінні апарати. Android майже нічим не поступається. Конкуренція загострюється з кожною новою моделлю. IPhone намагається тиснути функціональністю, його конкурент – ціною і масовістю.

Спробуємо розібратися з тим, що нам потрібно, що б перейти з iPhone на Android і який апарат підійде саме вам.

У Андроїд теж є непогані варіанти

Йдемо по мірі зростання бюджету. Почнемо, мабуть, з Honor 9 Lite і Moto G6. Фірми-виробники різні, платформа одна. Їх характеристики відповідають мінімальним вимогам середньостатистичного користувача.

Далі слід Honor і Nokia. Останній бренд відомий давно, перший – новачок у протистояннях такого роду. Але, не хлопчик для биття. Honor Play дуже непоганий апарат. Як і Nokia 7 Plus.

У кого є можливість співставити фінанси з технічними можливостями пристрою, пропонуємо Samsung S9 або Huawei P20 Pro. Вони кращі за багатьма даними.

Перенесення контактів

Перенести контакти з iPhone на Android досить не важко. Ступінь надійності така ж, як і при перенесенні з Android на Android. Іноді бувають промахи.

Для початку перейдіть в Gmail на iPhone. При настройці цієї програми раніше повинна бути включена синхронізація. Якщо це було зроблено, тоді проблем не буде. Переходьте на цій сторінці «Контакти» та встановіть повзунок на включення.

Потім просто синхронізувати обліковий запис і разом з нею перемістяться всі ваші контакти на Android.

Перенесення додатків, куплених на iPhone

Зміна типу платформи майже завжди означає втрату ігрового прогресу і додатків, куплених на попередньому її варіанті.

З першим можна посперечатися. Практично всі іграшки мають логін і посилання на яку-небудь соцмережу. Тому, якщо ігри платні, їх доведеться знову купувати, а збереження ігор можна відновити. Соціальні мережі на допомогу. Але тільки, якщо версії гри будуть повністю збігатися.

Фотографії та що з ними можна зробити

Ті, у кого в iPhone включено резервне копіювання iCloud, можуть нічого не боятися. Всі їх фотографії збережуться в Інтернеті. За допомогою ПК можна скопіювати на жорсткий диск. Для цього перейдіть на сторінку iTunes вашого iPhone. Увімкніть синхронізацію з вибором всіх альбомів. Зображення автоматично буде скопійовано на диск ПК.

Перед першим запуском Android, перейдіть на Google Фото. Програма запросить синхронізацію. Альбоми з фото залишаться в Глобальній мережі, вони будуть пов’язані з наявної у вас обліковим записом Google. Все це безкоштовно.

Згодом для передачі фотографій або пересилання не потрібно використовувати пошту. Підключення до ноутбука або ПК і передача стане можливою завдяки файловій системі.

Бачите ? немає нічого складного в перенесенні всього непосильно наснятого при переході з айфона на андройд.

Аналог APPLE PAY

Багато власників iPhone використовують платіжний сервіс APPLE PAY. У них виникає питання, що з ним станеться при переході на Android.

Немає проблем. Аналог – Google Pay. Для початку роботи слід переконатися, що банківська карта підтримується даною системою. Просто зайдіть на веб-сайт і дізнайтесь.

Для Samsung пробуємо версію Samsung Pay.

Настроювання телефону на базі Android

Дана платформа надає два незаперечних переваги.

Перша з них полягає у фінансовій складовій покупки. Смартфони тут дешевше. Друга дає більше гнучкості в користуванні пристроєм.

Приміром, Galaxy S 9 від Samsung допускає повна зміна зовнішнього вигляду пристрою. Це можливо шляхом пошуку потрібних тем.

Huawei P20 в цьому питанні просунуть ще більше. Тут можна змінювати меню додатків при кожному включенні апарату.

Багато програми, такі як BlackBerry Launcher, Microsoft Launcher, Nova, Apex і Google Now не сумісні з Android. Google шукає їм заміну.

Як бути з віджетами

Відповідь проста. Їх можна взяти з собою. Перенести. Можна і не робити цього.

Комусь сподобалося мікро-додатки для iPhone die-hards. Типу мікро-календаря. Багато майже живуть в ньому.

Подібне є і у Android. Тільки з погодою, настройки екрана, користувацькими циферблатами і т. п. Є і HD віджети. Все це можна знайти в меню і не морочитися з перенесенням.

Джерело: http://download.openlib.org.ua/