Росія посіла третє місце за кількістю майнер біткоіни, але програла гонку сша і казахстану

12

Китай прийняв остаточне і безповоротне рішення відмовитися від усього, що пов’язано з криптовалюта. Сьогодні ми писали про те, що в країні вводиться кримінальна відповідальність за майнінг, а всі інвестиції в цифрові гроші будуть заборонені. Оскільки головна причина полягає у виведенні на ринок цифрового юаня, то сумніватися в рішучості уряду не варто. На у найкраще все це можна розглянути в статистиці, яку збирають представники кембриджського університету.

Давайте повернемося до початку року, коли біткоіни тільки почав повертати свої позиції. На той момент в китаї було зосереджено 53.30% всіх майнерських ферм планети. Для повноти картини важливо знати, що в той же час частка сша становила 10.55%, на казахстан припадало 6.17%, ну а в росії територіально знаходилося 6.91% від усіх фермерів, що копають біткоіни спільними зусиллями. Сподіваємося, що пояснювати причини включення до списку саме цих країн не потрібно, адже саме ця четвірка генерувала основні потужності. Серед претендентів були також іран, з часткою в 4.15% і малайзія – 5.18%. Решта скромно відсиджувалися.

Ми не будемо перераховувати всі зміни, а також обговорювати як вони відбувалися помісячно. Все це ви можете зробити самостійно. Переходьте сюди, де є вибір по місяцях і країнам. Впевнені, ви знайдете для себе багато цікавого. Ну а ми перенесемося на кінець серпня, що більше відповідає поточним реаліям. Отже, загальний внесок лідерів такий:

  • 1 місце: сша 35.40%
  • 2 місце: казахстан 18.10%
  • 3 місце: росія 11.23%
  • 4 місце: канада 9.55%

Якщо ви вирішите копнути ближче, то виявите, що іран, німеччина та інші гіганти відчутно втратили відсоток видобутку, в той час як частка китаю опустилася до нуля. Ну а головним вигодонабувачем стала америка. Китайські майнер хлинули в країну, де їм запропонували достатню кількість електроенергії, розвинену інфраструктуру і впевненість, що ферми у них ніхто не забере. Казахстан просто опинився близько, а рф на третьому місці. Очевидно, що велика міграція завершена, також ясно, що для таких країн як сша і росія було вигідно залучити максимальну кількість фермерів. В америці всіх цих хлопців обкладуть податком, а росія нехай і не числиться в тих, хто програв, упустила відмінний шанс. До речі, за ці місяці канада з 0.9% зросла до більше 9%, що пов’язано з правильною політикою країни, яка розуміє всі вигоди розміщення настільки ласого шматочка, як китайські майнер з необмеженим бюджетом.