Американський регулятор попередив, що штрафуватиме продавців за фейкові огляди та відгуки

13

Федеральна торгова комісія (ftc) заявила, що штрафуватиме компанії за використання підроблених і завідомо неправдивих онлайн-оглядів, відгуків або інших підтверджень якості товару, що вводять в оману для обману споживачів.

Про це було оголошено в середу після того, як ftc направила листи з попередженням більш ніж 700 провідним компаніям, починаючи з преміум-брендів і відомих конгломератів і закінчуючи торговими платформами, сайтами соціальних мереж і підприємствами з виробництва одягу для масового ринку. Регулятор закликав компанії не використовувати такі незаконні методи в своїх маркетингових і рекламних кампаніях в інтернеті, оскільки вони можуть привести до серйозних штрафів.

” отримання повідомлення ставить вашу компанію до відома про те, що описана в ньому поведінка може спричинити за собою цивільні штрафи в розмірі до $43 792 за порушення», — повідомила в листі серена вішванатан (serena viswanathan), заступник директора ftc. Компанії також попросили поширити лист і повідомлення про штрафні санкції серед усіх своїх “дочок”, що пропонують послуги і продукти в межах кордонів сполучених штатів.

“фейкові відгуки та інші форми вводить в оману реклами обманюють споживачів і підривають чесний бізнес”, – зазначив семюел левін (samuel levine), директор бюро по захисту прав споживачів при ftc.