При запуску програми 0xe06d7363 що це за помилка, як виправити?

328

Доброго дня. Давненько я не писав нічого про збої під час запуску різних додатків, ігор. Сьогодні мова піде про несправності з кодом 0xe06d7363, що це за помилка, як виправити дізнаєтеся з детальної інструкції.

Геймери, ця інформація для Вас!

Так склалося, що зазначена помилка виникає частіше всього при спробі запустити популярні ігри, до яких належать такі шедеври, як Dark Souls 3, Mafia 2, 3. Причин такої поведінки може бути декілька – від «глючного» ігрового компонента до несумісності програми з операційною системою. Як би те ні було, ми повинні розібратися з проблемою, що заважає геймерам насолоджуватися крутими 3D проектами.

Ось так виглядає невідоме програмне виключення 0xe06d7363 на практиці:

Помилка при запуску програми виникає не завжди відразу після установки. Буває, що гра працює якийсь час коректно, але потім раптово приходить біда. Користувача «викидає» на робочий стіл, де відображається вищевказане повідомлення з пропозицією закрити гру.

Чому ж ми бачимо виключення з кодом 0xe06d7363? Ось ймовірні фактори:

 • Програма повинна була запускатися з правами адміна, але користувач забув зробити все по «фен-шую»;
 • Додаток пошкоджено шляхом видалення важливих файлів або втручання в реєстр;
 • Віруси проникли в систему і стали причиною настільки небажаного поведінки;
 • Не були оновлені компоненти DirectX і інші критично необхідні бібліотеки, в тому числі і VC++;
 • Якщо запускається за допомогою ігрового клієнта, то є ймовірність, що проблема саме в оболонці;
 • Навіть при застарілих драйверів графічного адаптера можливо поява помилки 0xe06d7363 в процесі запуску додатків;
 • Нерідко до збоїв призводить блокування з боку антивірусного софту або вбудованого брандмауера Windows;
 • Система налаштована невірно, були внесені критичні зміни, які потягли за собою негативні наслідки.

Загалом, варіантів чимало, але Вас, звичайно ж, цікавить результат. Про це мова піде далі.

Помилку при запуску програми 0xe06d7363 як виправити?

Що робити? Як позбутися від дефекту? Впевнений, що з попереднього списку причин Ви вже зробили певні висновки і спрогнозували рішення.

 • Почну з найпростішою рекомендації – перезавантаження ПК. Саме так, адже в Віндовс 7-10 є діагностичні інструменти, які працюють в процесі перезавантаження ОС. І вони здатні на льоту виправляти деякі недоліки в конфігурації. Спробуйте, можливо спрацює.
 • Другий спосіб полягає у відкритті програми з правами адміністратора. Можна кожен раз клікати по ярлику правою кнопкою мишки і вибрати відповідний пункт контекстного меню:

При запуску програми 0xe06d7363 що це за помилка, як виправити?

Але простіше увійти в властивості об’єкта і на вкладці «Сумісність» один раз активувати потрібну опцію:

При запуску програми 0xe06d7363 що це за помилка, як виправити?

 • Якщо Мафія 3 не запускається, видає помилку 0xe06d7363, варто перевстановити гру. І ще порада – при використанні «піратки» збій може викликати «патч» або «кряк», яким Ви ламаєте додаток. Спробуйте застосувати інший спосіб злому. Іноді допомагає.
 • Знову ж таки, при наявності клієнта – видаліть його, потім інсталюйте по новій. Але після видалення бажано усунути всі сліди файлової системи і реєстру. Для цього підійде оптимізатор CCleaner (безкоштовний – ось посилання на скачування і відео інструкцію).
 • Обов’язково оновіть бібліотеки Visual C++ і DirectX, завантаживши їх з офіційного сайту Майкрософт;
 • Не завадить тимчасово вимкнути захист антивірусу або «вирубати» брандмауер, блокуючий доступ гри до мережі;
 • Гірше, коли справу у вірусах. Але не варто панікувати – достатньо завантажити утиліту швидкого сканування DrWeb Cure It;
 • Якщо проблема в цілісності системи, то найкраще рішення – запустити вбудовану утиліту командного рядка від імені адміна. Для цього викликаємо консоль будь-яким відомим Вам методом (ось перелік), вводимо команду:

sfc /scannow

При запуску програми 0xe06d7363 що це за помилка, як виправити?

 • Оновлення драйвера устаткування – не тільки відеокарти. Можна робити це вручну через «Диспетчер пристроїв», але простіше скористатися софтом IObit Driver Booster. Він умовно-безкоштовний, тобто швидкість скачування файлів з інтернету буде обмежена. В іншому, все працює відмінно;

При запуску програми 0xe06d7363 що це за помилка, як виправити?

 • Не забуваємо оновлювати саму ОС Windows. Інколи причина збою криється саме в несумісності застарілих компонентів Віндовс з бібліотеками проблемного додатка:

При запуску програми 0xe06d7363 що це за помилка, як виправити?

 • На худий кінець – запускаємо відновлення і виконуємо відкат до успішної конфігурації (вибираємо «точку повернення» за датою, коли все працювало без дефектів):

При запуску програми 0xe06d7363 що це за помилка, як виправити?

От і розібралися, що за помилка 0xe06d7363 при запуску гри, як виправити і чому вона виникає. Зверніть увагу, що я не розписував кожне рішення детально, а давав посилання на інші свої публікації, в яких докладно все розписано. Якщо виникнуть питання, не соромтеся – задавайте їх у кінці статті, скориставшись формою коментування.

З повагою, Віктор!

При запуску програми 0xe06d7363 що це за помилка, як виправити?