Помилка при запуску програми та гри 0xe06d7363

14

помилка “0xe06d7363” – частий гість на всіх версіях операційної версії windows-починаючи з застарілої xp і закінчуючи “десяткою”. Вона виникає в різних випадках: і при запуску додатків (ігор, програм), і під час їх роботи. Отже, дана помилка заважає коректно використовувати той чи інший додаток. А значить, з нею потрібно якось боротися. І для цього ми приготували кілька простих способів, які дійсно повинні допомогти з нею впоратися і додаток запуститься.

Усуваємо помилку 0xe06d7363 при запуску програм та ігор за допомогою sfc

sfc – стандартна утиліта, вбудована в операційну версію windows, за допомогою якої здійснюється сканування системних файлів і реєстру на предмет помилки. Велика їх частина може бути виправлена в автоматичному режимі, в тому числі і нещаслива 0xe06d7363. Тому ми пропонуємо вам розглянути процес відновлення працездатності додатків, які не запускаються:

запускаємо командний рядок від імені адміністратора. Найпростіший спосіб-клікнути правою кнопкою миші по меню “пуск” і вибрати в контекстному меню відповідний пункт;

Відкривається головне вікно командного рядка, тепер ви повинні вписати команду, що запускає автоматичне сканування системи на помилки: «sfc /scannow» (без лапок) і натиснути клавішу ” введення»;

Дочекайтеся завершення процесу сканування і усунення помилок. Залежно від їх кількості це може зайняти до сорока хвилин.по його закінченню перезавантажте комп’ютер, а потім перевірте працездатність програми, яка не запускалося через помилку «0xe06d7363». Якщо проблема не була усунена, переходимо до наступного способу.

Перевстановлення програми

Якщо це не системний додаток і його можна перевстановити, спробуйте повністю видалити програму (або гру) з комп’ютера і заново встановіть. Для повного видалення краще використовувати сторонні утиліти на зразок revo uninstaller. Але можна скористатися і старим-добрим способом-через

панель керування:

Тепер перезавантажуємо комп’ютер і дивимося на результат. Якщо помилка нікуди не зникла, переходимо до наступного способу її усунення.

Видалення тимчасових файлів

Якщо і цей варіант не допоможе усунути помилку «0xe06d7363» при запуску програми, то доведеться піти на крайні заходи – встановлювати чисту версію операційної системи windows. Отже, давайте спробуємо видалити тимчасові файли:

  1. також, як і в першій інструкції, запускаємо командний рядок;
  2. вводимо команду “cleanmgr»;
  3. у діалоговому вікні вибираємо диск” с “і натискаємо на кнопку” ок»;
  4. запускається процес очищення тимчасових файлів. Не турбуйтеся, нічого зайвого видалено не буде;
  5. по його завершенню повторіть ту ж саму процедуру і для інших дисків.

Тепер можете спробувати знову запустити додаток. Воно має запрацювати. Якщо і це не допомогло, то, як вже було сказано вище, доведеться встановлювати заново ос. Найімовірніше, проблема в ній. Але ви можете спробувати завантажити в інтернеті інший реліз програми, більш нову або стару версію. Можливо, з ними проблем не виникне. . Інструкція актуально до всіх операційних систем windows.