Хостинг Mchost – особливості сервісу

317

Доброго дня. Продовжуємо розглядати найвигідніші умови вітчизняних хостерів. Сьогодні розповім про хостинг mchost ua, який порадує Вас не тільки продуктивним обладнанням, але і прийнятними тарифами.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Чому саме Макхост?
  • Різноманітність тарифів Mchost.ru
  • Інші послуги

Чому саме Макхост?

Раніше я розповідав про свій сумний досвід в процесі пошуку оптимальної майданчики для розміщення сайтів. Я зрозумів, що не варто гнатися за дуже низькими тарифними планами, жертвуючи іншими факторами. Важливою є і якісна технічна підтримка. Не варто забувати і про зручність панелі управління. Все це я знайшов на хостингу mchost з кешбеком.

Ось лише деякі явні переваги:

  • Використовується серверне обладнання визнаного світового виробника Dell з встановленими твердотільними SSD накопичувачами. забезпечують істотний приріст швидкості завантаження сайтів;
  • Консультанти готові відповідати на всі Ваші запитання в цілодобовому режимі, у вихідні та навіть в святкові дні;
  • Фахівці компанії допоможуть безкоштовно “переїхати” від іншого хостера. Крім того, Ви отримаєте один місяць тестового використання (абсолютно безкоштовно);

  • Ваші файли будуть надійно захищені, завдяки хмарної операційної системи Linux з додатковими плагінами, що гарантують безпеку;
  • Користуватися хостингом зручно, завдяки інформативною і в теж час простий панелі управління;
  • Стаючи користувачем Макхост, Ви автоматично приймаєте участь у регулярних акціях і отримуєте бонуси за залучення нових партнерів у вигляді кешбека (повернення коштів).

Різноманітність тарифів Mchost.ru

Крім звичайного хостингу є унікальна послуга для CMS WordPress, Joomla, Bitrix і т. д. Можна одержати до 30 Гб дискового простору з можливістю розміщення 25 сайтів (максимум). При цьому, обрана система управління буде автоматично оптимізована для кращої продуктивності.

Вам не потрібно копіювати CMS, виконувати первинне налаштування – все буде зроблено автоматично:

Хостинг Mchost – особливості сервісу

Для більш серйозних проектів з високим рівнем трафіку і навантаження, передбачені VIP умови наступного тарифі:

Хостинг Mchost – особливості сервісу

А якщо Вам необхідно серйозне обладнання, здатне обслуговувати безперебійну роботу сайту при інтенсивній відвідуваності, рекомендую використовувати віртуальний виділений сервер VPS. Тут також передбачено кілька варіантів:

Хостинг Mchost – особливості сервісу

Подібні рішення є оптимальними, якщо щоденний трафік перевищує 10 тясяч унікальних відвідувачів.

Варто відзначити, що mchost надійно захищає своїх клієнтів від DDoS атак і хакерських зломів.

Інші послуги

Крім вигідних пропозицій, описаних вище, можна замовити SSL сертифікат для сайтів, що дозволить збільшити довіру до Ваших ресурсів з боку пошукових систем. Це безсумнівно позначиться на зростанні позицій і відвідуваності.

Також, Ви можете оформити доменне ім’я за прийнятною ціною. І через рік Вам не доведеться переплачувати за продовження, як це часто буває в інших постачальників послуг. Наприклад, купуєте домен за 99 рублів (дуже дешево), а продовження обходиться потім 349 р. (ну це вже грабіж)! Але у Макхост таке не практикується – тут як первинне оформлення, так і пролонгація має одну ціну (залежно від зони).

Рекомендую подивитися наступне ознайомче відео про хостингу mchost ru. Якщо з’являться питання – обов’язково задавайте їх у коментарях:

З повагою, Віктор!