Навіщо відключати дзвінок на телефоні

15

Помітили, що навколо все рідше чути звук чийогось дзвонить телефону? навіть звуки вхідних повідомлень почали пропадати – все частіше їх замінює повідомлення, яке приходить на apple watch. Люди все частіше переводять смартфони в режим вібрації, уникаючи зайвих звуків від свого пристрою. Цікавий факт: найчастіше переводять смартфони в беззвучний режим саме молоді люди у віці від 16 до 24 років. Розповідаємо про те, чому рінгтони і звукові повідомлення більше нікому не потрібні.

Розповідаємо, чому люди стали рідше користуватися рінгтонами

Навіщо дзвонити по телефону

Опитування британських експертів показало, що лише частина підлітків як і раніше впевнена в необхідності рінгтонів, інші переводять смартфони та інші пристрої в беззвучний режим або в режим вібрації. До цього варто додати, що і кількість завантажень рінгтонів по всьому світ впав майже на чверть (уявляєте, хтось ще їх викачує)-з 4,6 млн до 3,7 млн.це говорить про те, що, як мінімум, міняти рінгтони стали рідше — люди почали вибирати тишу.

Включений звук на телефоні вже вважається моветоном

Разом з попитом на рінгтони знижується і потреба в дзвінках по телефону. Зараз, незважаючи на безлімітні тарифи, користувачі намагаються уникати вихідних або вхідних дзвінків. Почасти в цьому винна телефобія — боязнь розмов по телефону. Але більшою мірою це відбувається через небажання довго обговорювати що-небудь особисто, розмова скорочується до уточнення деталей. Маркетингове дослідження і зовсім показує, що дзвонити кому-небудь неввічливо, зручніше написати в месенджері.

Чому дратує звук вхідного дзвінка

Ще недавно чужий рінгтон веселив і піднімав настрій: чим поганий tarkan в якості мелодії вхідного дзвінка? а тепер згадайте, які емоції у вас викликає чийсь телефон, на дзвінку якого якась відома попса? правильно. Це дико дратує. Можливо, справа в сучасній музиці-гірше тільки звук пінопласту, яким проводять по склу. Але не зовсім.

Те відчуття, коли в приміщенні у когось телефонує телефон

Зруйнували індустрію рингтонів і бурхливо розвиваються мобільні додатки. Пам’ятайте, був час, коли в icq не приходили повідомлення, відповіді доводилося чекати, поки співрозмовник сам не зайде в додаток. Потім push-повідомлення стали з’являтися скрізь: як підсумок, в 2021 році їх стало неймовірно багато, кожна програма хоче щось нам нагадати, розповісти. Відключити звук простіше, ніж лізти в налаштування і відключати оповіщення. Дивно, що люди старшого покоління навіть не думають позбавлятися від рингтонів: для них це відмінний спосіб не засиджуватися в телефоні, але завжди залишатися на зв’язку. Тільки недавно я пояснив своїй мамі, що звуки в чаті whatsapp можна відключити-в будинку стало набагато тихіше.

Чому популярний рінгтон айфона

Можливо, у відмові від рінгтонів взяв участь iphone. Це вже не перша річ, яку вбив смартфон від apple. І на це є кілька цікавих причин. Перший iphone не мав можливості змінити стандартний рінгтон на власну вирізку з пісні. З цим могли впоратися тільки досвідчені користувачі, яких в ті часи було не так багато: доводилося або з головою пірнати в незрозумілий itunes, щоб знайти там альтернативу, або встановлювати сторонні програми, з якими ще належало розібратися і зрозуміти, що до чого. До речі, в нашому яндекс.дзен є класні інструкції як розібратися зі складними програмами для роботи з ios.

Iphone дав нам зовсім інший досвід у використанні рінгтонів

Фірмовий рінгтон з iphone моментально став хітом і відзнакою-айфони вважалися розкішшю, а міняти стандартну мелодію в такій ситуації було нерозумно. Понти iphone просто втрачали сенс – як ще показати іншим, що у тебе дорогий смартфон? з тих пір iphone з’явився у багатьох, хто його бажав. Користувачі інших смартфонів порахували, що в дефолтному рінгтоні немає нічого поганого і теж залишили ситуацію, забувши про вирізки з пісень. А вас дратують смартфони з включеним звуком? поділитися негативним досвідом можна в нашому затишному telegram-чаті.

Як дізнатися, що тобі дзвонять

Рінгтон був найпростішим способом оповіщення про вхідний дзвінок. Вібрація-відмінний аналог. Але що робити, коли телефон абсолютно без звуку? на допомогу прийшли всілякі розумні годинник і фітнес-браслети: повідомлення про повідомлення або дзвінки в будь-якому випадку не пропустиш, навіть коли смартфон знаходиться в іншій кімнаті, з apple watch можна спокійно відповідати на дзвінки. Зручно, коли функції делеговані іншому пристрою.

Повідомлення зі смарт-годин-прекрасна альтернатива рінгтонів

Зрештою, все обмежується тим, що вхідні повідомлення і дзвінки не турбують людей навколо, не лякають їх: коли з динаміка iphone раптово починає ревіти чийсь психічний рінгтон, душа йде в п’яти. Я і сам вже два роки не користуюся звуковими повідомленнями-березі нервову систему.

У 2021 році необхідно відключати звук на телефоні. Якщо раніше це робилося за бажанням, то тепер це необхідність: всілякі push-повідомлення від додатків, друзі, які пишуть кожне слово в окремому повідомленні, спам-дзвінки з пекла — з включеним рінгтоном в такій сум’ятті просто неможливо залишитися адекватним.