Йота – як дізнатися свій номер SIM, особовий рахунок

392

Доброго дня. Головною перевагою мобільного оператора Yota є те, що абонент може сам вибрати собі номер з допомогою спеціального додатка. Такої розкоші не надає жоден інший провайдер зв’язку. Досить придбати SIM-карту, а потім реально в програмі вносити потрібні зміни (перший раз – безкоштовно). Але нерідко у користувачів виникає питання Йота – як дізнатися свій номер, якщо забили його записати, зберегти в телефонну книгу. Методів існує декілька – про них і піде мова в статті.

Зазначимо, що популярність даного оператора збільшується з кожним днем по мірі надання нових ексклюзивних послуг. Провайдер може похвалитися якісним 4G інтернетом (LTE), гнучкими настройками тарифних планів, зручністю користування додатками для Android, Windows Mobile і iOS.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як дізнатися свій номер йота на телефоні з допомогою USSD
 • Звернення до Call-центр
 • Як дізнатися на Єте свій номер в «Особистому кабінеті»
 • SMS-листування
 • Дзвінок самому собі
 • Служба підтримки
 • Мобільні додатки

Як дізнатися свій номер йота на телефоні з допомогою USSD

Впевнений, що цей спосіб є найбільш простим і доступним. Достатньо відправити USSD запит, набравши на смартфоні наступні символи:

*103# і кнопка виклику

Максимум через одну хвилину Вам прийде SMS, в якому буде вказано номер Yota.

Йота – як дізнатися свій номер SIM, особовий рахунок

Звернення до Call-центр

Можна використовувати і більш інтерактивне рішення, як дізнатися номер йота сим. Для цього необхідно зателефонувати на № 8-800-550-00-07. Ці цифри оператор намагається не афішувати (навіть на офіційному сайті вони не вказуються), оскільки основний акцент у спілкуванні з клієнтами робиться на листування за допомогою мобільного утиліти.

Йота – як дізнатися свій номер SIM, особовий рахунок

Як дізнатися на Єте свій номер в «Особистому кабінеті»

Цей сервіс допомагає спростити процедуру управління тарифного плану та підключеними послугами. Вам не потрібно звертатися у центри обслуговування абонентів, їхати кудись. Досить увійти в свій акаунт за посиланням.

Йота – як дізнатися свій номер SIM, особовий рахунок

Очевидно, що № Ви не пам’ятаєте, тоді для входу використовуйте E-mail або одну із соціальних мереж – Facebook або VK.

У особистому кабінеті зможете дізнатися тариф Йота за номером, переглянути залишок коштів на рахунку, отримати інформацію про кількість оплачених днів і власному № телефону.

Ось перелік доступних операцій:

 • Оплата послуг зв’язку, переклад між абонентами Йота, поповнення балансу з банківської карти;
 • Прив’язка Ваших карток Visa, MasterCard рахунку для автоматичного поповнення в зазначений день на певну суму;
 • Перегляд кількості пакетних хвилин, СМС, Мегабайта, які надаються за умовами Вашого тарифу та додаткових послуг;
 • Отримання інформації про актуальні заходи: акції, знижки, бонуси та новинах Yota;
 • Доступна регулювання швидкості підключення до мережі інтернет.

SMS-листування

Цей спосіб є пріоритетним для компанії. Створена велика база даних відповідей на найпоширеніші питання. Вам потрібно надіслати свій запит в СМС повідомленні на короткий № 0999. Через 5-10 хвилин отримаєте текстову консультацію. Сервіс абсолютно безкоштовний для всіх абонентів в РФ. Спілкуватися з консультантами таким чином можна в будь-який час доби.

Дзвінок самому собі

Актуально, якщо на смартфоні встановлено дві SIM, одна з яких Yota. Як дізнатися номер карти Йота в такому випадку? Просто дзвонимо з Ети на свій другий н-р (його бажано знати) і в процесі вхідного виклику на екрані висвічується потрібна інформація. Елементарно! Не потрібно ніяких запитів, сторонньої допомоги, все робиться без додатка. Але у випадку з Айфоном такий варіант не пройде – поки що «яблучні гаджети» не поспішають обзаводитися додатковим слотом під другу сімку.

Служба підтримки

Якщо не шукаєте легких шляхів, маєте достатньо часу, то можна піти найдовшим, але найбільш інформативним шляхом.

Переходимо на довідкову сторінку і там шукаємо відповіді на свої питання у великій базі знань. Дізнаєтеся все, що захочете – як дізнатися лицьовій номер Йоти, № на симке, рахунок для оплати і т. д.

Є і форма для спілкування з онлайн-консультантом:

Йота – як дізнатися свій номер SIM, особовий рахунок

Крім того, у даного оператора є спільноти в соціальних мережах, де активно обговорюються нагальні проблеми:

 • Фейсбук
 • Вконтакте

Мобільні додатки

На початку статті я давав посилання на скачування з офіційних магазинів Google Play, iTunes, Microsoft. Суть проста – встановлюєте софт на свій гаджет (смартфон або планшет) і можете:

 • Дивитися в програмі всю інформацію за номером (він вказується в самому верху);
 • Переписуватися в онлайн-чаті з менеджерами підтримки;
 • Змінювати тарифи, активувати/відключати послуги.

Йота – як дізнатися свій номер SIM, особовий рахунок

Якщо вийшло дізнатися номер на йоту сімки, але він Вам не подобається, доступна послуга заміни. Прямо в програмі доступні до вибору як безкоштовні, так і платні (більш красиві і запам’ятовуються) варіанти.

Розглянули всі доступні на даний момент способи визначення № на Єте (Yota). Якщо відомі інші методи – обов’язково поділіться корисними секретами в коментарях.

З повагою, Віктор!

Йота – як дізнатися свій номер SIM, особовий рахунок