У нью-йорку заборонять продаж авто з двс з 2035 року

10

Курс на електрифікацію взяли не тільки автовиробники, а й влада багатьох країн і міст. У їх числі і нью-йорк, де був прийнятий закон про введення заборони на продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

Новоспечений губернатор штату нью-йорк кеті хочул (kathy hochul) підписала закон, фактично забороняє продаж автомобілів з двс до 2035 року. Правда, стосується це тільки нових автомобілів. У законі сказано, що всі нові легкові автомобілі і позашляховики, що продаються на території штату з 2035 року, повинні мати нульовий рівень викидів. Вантажні автомобілі середньої та великої вантажопідйомності повинні відповідати цій вимозі до 2045 року.

Крім цього закон передбачає розробку до 2023 року стратегії розвитку на території штату транспортних засобів з нульовим рівнем викидів. До них департамент охорони навколишнього середовища зараховує електромобілі з акумуляторами, гібридні моделі та електромобілі з водневими паливними елементами.

Новий закон став частиною плану нью-йорка щодо скорочення викидів парникових газів на 85% до 2050 року. Крім того, цим законопроектом уряд штату підтримав ініціативу президента сша джо байдена (joe biden), який хоче, щоб до 2030 року на частку електромобілів припадала половина обсягу продажів всіх нових автомобілів в країні.