Epic games більше не дає співробітникам вихідний час по п’ятницях

25

Epic games припинила політику, введену під час пандемії, яка давала співробітникам вихідний по п’ятницях, політику, яка, як стверджують співробітники, поліпшила їх психічне здоров’я, призвела до поліпшення сімейного життя і дозволила їм бути більш продуктивними. Epic стверджує, що політика завжди була тимчасовою і що багато людей не отримували “рівних вигод”.

Ця новина виходить з статті журналіста bloomberg джейсона шрайера, чий звіт показав внутрішній канал slack, заповнений до країв благаючими співробітниками, які відчайдушно намагаються, щоб epic скасувала своє рішення. Згідно з опитуванням 581 співробітника, розглянутим bloomberg, 93% вважають, що політика була «надзвичайно вигідною», в той час як 90% хотіли б зберегти поточну політику.

Аргумент на користь припинення цієї політики, м’яко кажучи, надуманий. Головний операційний директор даніель фогель нібито пояснив в електронному листі персоналу, що видавець ” бачить багато вихідних по п’ятницях для глибокої роботи і багато людей, які в будь-якому випадку повинні працювати по п’ятницях». Потім фогель стверджував, що»багато людей не отримували однакову вигоду від цієї політики”.

Рішення epic про продовження робочого часу своїм співробітникам було прийнято незабаром після того, як eidos-montreal оголосив, що його співробітники перейдуть на чотириденний робочий тиждень, до великого задоволення співробітників розробників і ігрового співтовариства. Розробник bugsnax, young horses, також реалізував аналогічну політику ще у вересні, стверджуючи, що це було зроблено для забезпечення «здорового, творчо повноцінного бізнесу, що підтримує наш спосіб життя».

Чотириденний робочий тиждень, звичайно, ще не є нормою, але рішення epic скасувати цю політику, незважаючи на те, що багато співробітників стверджують, що це підвищило продуктивність праці і позитивно вплинуло на їх психічне здоров’я, змушує його виглядати ще більш безсердечним. Крім того, epic піддавалася критиці в минулому за свою культуру кранча, коли популярність fortnite різко зросла, і трудова етика видавця тепер буде перебувати під більш пильною увагою, ніж будь-коли.

В аналогічних новинах, що стосуються epic games, видавець також недавно дозволив блокчейн-ігри в epic games store після того, як valve заборонила використання nft і технології блокчейн в steam. Між цим і сьогоднішніми новинами, epic, здається, дуже хоче підірвати свою репутацію в ігровій спільноті.