Redmi 9 і redmi note 9 почали отримувати miui 12.5 enhanced edition

20

реклама

Глобальні версії смартфонів redmi 9 і redmi note 9 почали отримувати оновлення miui 12.5 enhanced edition. Починаючи з сьогоднішнього дня, обидва пристрої отримають оновлення ос в бета-програмі xiaomi mi pilot, що фактично є етапом відкритого бета-тестування miui. Після чого оновлення повинно досягти статусу стабільної бета-версії перед розгортанням на всіх відповідних телефонах в якості стабільних версій.

Для всіх, хто бере участь у програмі mi pilot, можна завантажити zip-архів для свого пристрою за посиланнями в кінці новини. Xiaomi також для обох смартфонів випустила виправлення безпеки за жовтень 2021 року, описаного в останньому бюлетені з безпеки android.

Цікаво, що оновлення v12.5.3.0.rjcmixm для redmi 9 не містить ніяких виправлень помилок або оптимізацій, в той час як версія v12.5.2.0.rjomixm для redmi note 9 має і те і інше у великій кількості, включаючи екран блокування, рядок стану і шторку повідомлень.

Всі файли розміщуються на серверах xiaomi, а не на сторонньому веб-сайті. Слід звернути увагу, що слід встановлювати ota-файл для redmi note 9 тільки в тому випадку, якщо на пристрої вже встановлена версія v12.5.1.0.rjomixm. Обидва файли мають розмір більше 2 гб.

Xiaomi redmi 9 – v12.5.3.0.rjcmixm