KLO Bugreport: що це за програма, як видалити?

450

Доброго дня. Власники Андроїд смартфонів нерідко переглядають список запущених процесів і бачать там невідомі елементи, які споживають ресурси. Одним з таких об’єктів є KLO Bugreport, що це за програма – будемо розбиратися в сьогоднішньому огляді: за що відповідає, можна видалити без критичних наслідків для системи.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Суть додатка
 • Помилка KLO Bugreport
 • Видалення утиліти Bugreport

Суть додатка

Воно є вбудованим в прошивку гаджетів китайського бренду Сяоми (він же – Ксиаоми), який за останні роки зумів збільшити свою частку на ринку мобільних пристроїв. Утиліта KLO Bugreport Xiaomi відслідковує різні збої програмного типу, формує звіти і надсилає їх на обробку виробнику. Такий підхід дозволяє фіксувати дірки в безпеці, недоробки і випускати чергові оновлення.

Погодьтеся, функція потрібна. Але вона не є обов’язковою, і її видалення ніяк не позначиться на працездатності Android.

Помилка KLO Bugreport

Але деякі користувачі скаржаться, що у них періодично на екрані з’являється таке повідомлення:

KLO Bugreport: що це за програма, як видалити?

Причина такого явища криється у неможливості процесу встановити зв’язок з віддаленим сервером для відправки даних. Перше, що треба зробити в такому випадку – це упевнитися в наявності з’єднання з інтернетом. Якщо проблеми з мережею немає, спробуйте перезавантажити смартфон.

Ефекту немає? Значить дотримуйтесь нижерасположенной інструкції:

 • Заходимо в «Налаштування» Андроїд (можливо доведеться вибрати вкладку «Всі», щоб побачити повний перелік параметрів). Потім шукаємо в списку пункт «Додатки» і заходимо всередину нього.
 • Шукайте елемент KLO Bugreport і клацніть по ньому для відкриття детальної інформації. Там побачите посилання «Сховище», де буде кнопка «Стерти дані» (Clear data):

KLO Bugreport: що це за програма, як видалити?

Інтерфейс може трохи відрізнятися, але суть буде такою ж.

Якщо і це не допомогло усунути появу помилки на екрані, то доведеться вдатися до більш радикального вирішення.

Рекомендуємо:

 • Виправляємо помилку «iPhone відключений, підключіться до iTunes»
 • Як звільнити пам’ять Android, нічого не видаляючи!
 • Де знайти і як запустити калькулятор Windows 7/8/10: всі способи
 • Granena.ru — як видалити цей шкідливий ресурс
 • Де знаходиться папка автозавантаження в Windows 7, як вимкнути і додати елементи

Видалення утиліти Bugreport

Якщо Ви почали помічати, що крім повідомлення відображається ще й нав’язлива реклама на китайській мові, швидше за все, Ви маєте справу з вірусом. Він просто маскується під системний процес, але нам від цього не легше.

Доведеться виконати наступні кроки:

 • Спочатку необхідно отримати права Root для можливості видалення передвстановленого софта. Для Xiaomi підійде утиліта TowelRoot, завантажити яку можна на форумі 4PDA. Попередньо варто зареєструватися та ознайомитися з інструкцією. Але суть проста – запустили, натиснули кнопку, дочекалися перезавантаження:

KLO Bugreport: що це за програма, як видалити?

 • Коли пристрій запуститься, увійдіть в маркет Google і встановіть антивірус (раджу DrWeb).
 • Увійдіть у перелік додатків (через «Налаштування», як описано на початку статті), відкрийте «КЛО Багрепорт», спочатку натисніть на кнопку «Зупинити», а потім видалите його.
 • Запустіть сканування з використанням раніше скачаного антивірусного софту.

Впевнений, у Вас все вийшло! Тепер, коли Ви розбираєтесь краще в процесах Андроїд і знаєте KLO Bugreport, що це за програма, зможете без проблем розібратися з неприємними повідомленнями і вірусами.

З повагою, Віктор!