Один з компонентів успіху core i9-12900k в ashes of the singularity знайшли в недавньому патчі гри

20

Результати тестування системи з intel core i9-12900k в ashes of the singularity (aots) дозволили зробити приблизні висновки про продуктивність в порівнянні з amd ryzen 5950x. В одній і тій же версії бенчмарка intel перемагає з перевагою за балами в 39%. У чому може бути підступ (крім відсутності точних даних в базі aots для адекватного порівняння).

bruno / germany, pixabay

Користувачі помітили дуже цікаву зміну в вересневому оновленні aots до версії 3.1. Серед іншого, розробники внесли зміни в ігровий движок. З 8 до 16 збільшилася кількість ядер процесора, які можуть одночасно взаємодіяти з gpu, але дивина не в цьому. Збільшилася максимальна кількість потоків, з якими може взаємодіяти гра, з 16 до 24.

джерело: aots, зміни у версії 3.1

Процесор intel core i9-12900k оснащений продуктивними і ефективними ядрами за формулою 8 + 8, гіперпоточность є тільки у продуктивних, відповідно сумарна кількість потоків дорівнює 24. Дивний збіг. Що також може бути цікаво, раніше twitter інсайдер @9550pro, який і звернув увагу на недавнє оновлення aots, повідомляв, що intel нібито збирається повернути cinebench в список бенчмарків для порівняння з конкурентами.