Як зламати пароль на телефоні і розблокувати графічний код

1845

Доброго дня. Ви коли-небудь забували пароль на телефоні? У мене пару раз таке траплялося. Спочатку починається паніка, адже мобільний пристрій сьогодні використовується не тільки для дзвінків, це в наш час універсальний помічник. Тому сьогоднішню статтю я вирішив присвятити питанню, як зламати пароль на телефоні і розблокувати графічний код.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Варіанти злому
  • Розблокування Андроїда
  • Як зламати код на операційки iOS
 • Як себе убезпечити?
  • Програми, що допомагають зламати телефон
  • Графічні ключі
  • Варіанти для певних моделей
 • Розблокування телефонної пам’яті

Варіанти злому

Почну з того, що зробити це не дуже легко, адже інакше створення паролів було б просто марним заняттям. Способів існує декілька. На якому зупинитися – вирішуєте тільки ви, тому зараз ми розглянемо інструкцію по кожному.

Пароль являє собою поєднання певних символів. Варто спробувати метод підбору комбінації, але на це піде дуже багато часу. А якщо при складанні були використані не тільки цифри, але й інші символи? Тоді шанси зведені до нуля. Необхідно скористатися відповідним варіантом, для кожного випадку він свій. Для визначення методу злому необхідно з’ясувати, яка система встановлена на гаджеті. Користувачі в основному працюють з Android, а також iOS.

Розблокування Андроїда

 • Спочатку розглянемо найпростіший варіант. Якщо є профіль Google, і код захисний від нього ви пам’ятаєте, то зламати пристрій буде легко. Прописуєте кілька комбінацій, можна вписувати навмання або спробувати згадати. Якщо нічого не вийшло, дисплей вимкнеться і на ньому буде рекомендовано зробити повторну спробу через деякий час. А трохи нижче випливе фраза – «Забули ключ?». Якраз на неї і потрібно клікнути. Вас перенаправляють на сторінку входу в учетку Гугл, а після введення правильних даних можна буде поставити інший захисний код. Варто відзначити, що цей метод буде корисний тільки тоді, коли ваш профіль прив’язаний до смартфону.

 • Наступний шлях трохи складніше. Необхідно потрапити в Google Play через ПК, завантажити утиліту «Screen Lock suppressor», використовуючи веб-інтерфейс. Далі завантажуєте ще один додаток (будь-яке), воно може бути будь-яким. В процесі установки буде викликаний Screen Lock Bypass і блокування скинеться. Тут важливо до повторного блокування змінити код.
 • Є ще один простий метод, яким можна скористатися, якщо забув комбінацію, але використовувати його небажано – скинути телефон до заводських налаштувань. Будь-який апарат має власний принцип скидання, слід ознайомитися з інструкцією до нього. Зазвичай потрібно вимкнення телефону і натискання клавіш гучності і «додому», їх слід утримувати одночасно. Після цих маніпуляцій на екрані повинно висвітитися меню системи, у якому слід вибрати розділ Wipe data / factory reset і натиснути на згоду з ризиками. Вся інформація з телефону буде видалена, коли скидання завершиться, натисніть на пункт Reboot System, щоб апарат перезавантажився.

Як зламати пароль на телефоні і розблокувати графічний код

Не варто забувати, що третій варіант передбачає видалення всіх особистих даних та встановленого контенту. Пристрій буде пусте, точне таке ж, яким воно було в магазині.

Якщо не пам’ятаєте пароль блокування смартфона старого випуску, скористайтесь спеціалізованим сервісом, який на основі введених про пристрій даних складе різноманітні комбінації. Введення такого коду автоматично анулює ключ користувача. Це зробили спеціально для працівників сервісних центрів. Ось тільки виробники вирішили, що такий простий підхід недоцільний і весь подальший принцип роботи зробили складніше.

Як було вже зазначено, нові моделі смартфонів може врятувати повернення до колишніх параметрів, встановлених розробником. Команди відрізняються в залежності від виробника і моделі. Наприклад, багато які моделі Самсунг можуть розблокуватися комбінацією *2676*2878#, яка також веде до очищення пристрою і телефонної книги.

У деяких апаратів скинути налаштування можна спеціальним сервісним меню. У більшої частини обладнання інших виробників необхідно використовувати стандартний метод з кнопками Volume та харчування, меню натиснути «reset».

Як зламати код на операційки iOS

Власники iPhone теж часто забувають паролі. Тут для злому потрібно буде:

 • підключити «яблучний» гаджет до ПК;
 • вибрати режим Recovery Mode;
 • активувати iTunes;
 • натиснути «відновити»;
 • виконати настройку, як у нового.

Як зламати пароль на телефоні і розблокувати графічний код

На цьому кроці система запропонує поставити нову захисну комбінацію або залишити апарат незапароленным. Вибір буде за Вами. Через комп’ютер вирішувати проблему досить просто.

Як себе убезпечити?

Зламати код безпеки буде простіше, якщо він встановлений на вашому обладнанні, і ви маєте доступ до інших акаунтів. Стороння людина не зможе потрапити в iTunes або Play Маркет, так що все, що від вас вимагається – поставити досить складний ключ, який просто підібрати. Не слід записувати і залишати ключ на видних місцях, також не потрібно кожен місяць ставити новий.

Програми, що допомагають зламати телефон

Сторонні розробники швидко створюють потрібний і затребуваний софт. Так що є відмінні програми, які можуть допомогти зламати пристрій:

 • Unlocker і Unlocker 2 (Відгуки не найкращі);
 • Універсальний Simlock Remover.

Допомагають багатьом апаратів, навіть забутим сірим мобільникам. Є ще утиліта Phone CORD PACK, але вона лише пропонує каталог спецкодов, які здатні обійти ваш ключ безпеки.

Графічні ключі

Якщо ви не можете згадати графічний пароль, не варто впадати у відчай, зламати його теж можна. Для початку варто спробувати зателефонувати собі. Даний метод актуальний для девайсів з операційкою Android 2.2 і молодше. Просто телефонуйте на свій смартфон і після прийому виклику, потрібно буде оперативно зайти в меню налаштування, там вибрати пункт безпека і деактивувати наявний код.

Як зламати пароль на телефоні і розблокувати графічний код

Другий метод нагадує попередній. Тут особливість полягає в тому, що перед введенням номера необхідно встигнути натиснути на піктограму програми. Далі можна буде потягнути зверху панель керування у налаштуваннях позбутися від блокування.

Наступний варіант можна буде використовувати, коли заряд акумулятора Android гаджета почне закінчуватися. Під час появи повідомлення про те, що батарея розряджається, зайдіть в сервіс налаштувань і приберіть графічну комбінацію.

Ще один шлях – підключитися до інтернет з’єднання. Коли ви вводите вірну комбінацію і логін, а система відмовляє вам (відсутнє з’єднання з мережею), слід діяти так:

 • перезавантажити апарат;
 • після появи панелі сповіщень слід її відкрити і включити передачу даних або WI-FI;
 • вписати правильний ключ і логін.

Якщо пристрій пов’язане з мережею, для того щоб зламати блокування, необхідно написати свою адресу електронної скриньки та пароль. Для цього доведеться п’ять разів невірно вводити графічну комбінацію до появи вікна, в якому буде повідомлення про блокування апарату на тридцять секунд. На дисплеї випливе вкладка з питанням – «Забули ключ?». Натискаєте на неї і вводите свої дані, обладнання буде розблоковано. Для цього варіанту обов’язково потрібен доступ до Інтернету. У смартфонів, які мають ОС Android, починаючи з версії 5.1, потрібну мережу Wi-Fi можна вибирати відразу на панелі сповіщень.

Як зламати пароль на телефоні і розблокувати графічний код

Варіанти для певних моделей

Найпримітивнішим способом розблокування зазвичай є похід до центру обслуговування компанії-виробника, де буде виконано гарантійний ремонт обладнання. Але можна спробувати зробити це своїми силами. Як увійти, не знаючи пароля в HTC? Для цього необхідно:

 • завантажити HTC Sync для ПК;
 • мобільний підключити гаджет до комп’ютера;
 • зробити установку через HTC Sync софта Screen Lock Bypass (про нього вже було сказано вище);
 • вимкнути і включити апарат;
 • прибрати блокування.

Якщо ви є власником обладнання Samsung, необхідно мати обліковий запис Samsung account. Після цього ви заходите на сайт в свій профіль і перейдіть в пункт “Вміст” і далі “Сервіси”, а після – “Знайти пристрій”. У ньому слід пошукати клавішу “Розблокувати екран”.

Як зламати пароль на телефоні і розблокувати графічний код

Для деактивації ключа в пристрої Huawei, потрібно буде завантажити софт і встановити HiSuite. З’єднати гаджет з комп’ютером і відкрити програму. В неї зайти в “Контакти” і вибрати “Мій e-mail”. Далі слідувати стандартним інструкцій для скидання пароля.

Коли не підходить жоден з варіантів, можна спробувати прошити смартфон, але цей спосіб можна назвати самим останнім, крайнім заходом. Таким методом можна зламати графічну блокування і звичайний ключ.

Це корисно знати:

 • Як поставити пароль на документ Word
 • Як звільнити пам’ять Android, нічого не видаляючи!
 • Виправляємо помилку Launcher 3 на Андроїд
 • Що таке Hard Reset на Android і з чим його їдять?
 • Як встановити Плей Маркет на Мейзу (Meizu)

Розблокування телефонної пам’яті

Є такі моделі мобільних апаратів, які можуть окремо закрити доступ до різних файлів, що знаходяться в пам’яті самого смартфона або додаткової карти пам’яті. Багато користувачі ставлять захисний код на цю інформацію, і велика частина функціоналу стає недоступною. Якщо забути таку комбінацію, зайти туди вже не вийде. В такому разі можна буде використовувати форматування, але інформація при цьому буде видалена, так що цей метод підходить не всім.

Для інших способів розблокування пам’яті телефону знадобиться спеціальне ПЗ. Тут потрібно буде використовувати кабель або кардрідер. Одна з таких програм – JetFlash Recovery Tool. Вона доступна на офіційному сайті розробника. Найголовніше – розуміти, що і для чого ви робите, в зворотному випадку можна зіпсувати гаджет і відновити те, що вже не вийде.

Сподіваюся, моя стаття допомогла вам, та тепер ви знаєте, як зламати пароль на телефоні, якщо згадати його не виходить. Не варто використовувати складні, краще почати з найпростіших. Якщо ви спробували кілька варіантів, але жоден з них не допоміг, слід звернутися до професіоналів. А вам доводилося користуватися яким-небудь способом для зняття блокування, і допоміг він вам? Залишайте коментарі, мені буде цікаво дізнатися про ваш досвід.

З повагою, Віктор!