На запуску в diablo ii: resurrected не стануть виправляти один з найвідоміших багів з оригіналу

11

В оригінальній diablo ii був присутній баг під назвою nham (next hit always misses), який впливав на бойову систему. Помилка перетворювала наступний удар гравця після перерваної через вхідного шкоди атаки в гарантований промах. Вона стала однією з найвідоміших у проекті blizzard entertainment і, як нещодавно з’ясувалося, перекочує в прийдешній ремастер. Розробники назвали це частиною “оригінального досвіду”.

Джерело зображення: pc gamer

Користувач twitter під псевдонімом mrllamasc запитав, чи є шанс, що nham виправлять в diablo ii: resurrected. Йому відповів віце-президент і виконавчий продюсер франшизи diablo род фергюссон (rod fergusson). Заява керівника говорить: “ми знаємо про цю проблему, але ми вирішили, що це частина оригінального досвіду, на який ми побоюємося вплинути. Безумовно, ми могли б розглянути можливість виправлення після запуску, якщо спільнота вважає, що ця зміна йому потрібна».

Джерело зображення: pc gamer

Нагадаємо: нещодавно blizzard також пояснила, чому вирішила відмовитися від tcp / ip і підтримки співвідношення сторін 21: 9 в diablo ii: resurrected. У першому випадку розробники ставлять в пріоритет захист, а в другому винні віддалені вороги, які не реагують на далекобійні атаки персонажа користувача.

Diablo ii: resurrected вийде 23 вересня 2021 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x, series s і nintendo switch.