Аналітики рбк назвали основні причини падіння курсу біткоіни на 9000 доларів за кілька годин

14

Вчора стався найзначніший обвал криптовалюта з середини травня. Біткоіни опускався до 42 800 доларів (до падіння було 52 000, а значить різниця перевищила 9000), а трейдери втратили 3.5 мільярда доларів. Настільки сильного удару не очікував ніхто, адже останнім часом аналітики віщали про бичачому курсі. Як виявилося, ведмеді завжди десь поруч. На момент написання даного матеріалу курс цифрового золота зміцнився на позначці 45 000 доларів і вище, але після вчорашнього ще як мінімум тиждень не буде впевненості в стабільності біткоіни. На щастя, аналітики вже проаналізували основні причини, які викликали обвал, а редакція рбк готова з нами поділитися подробицями.

В першу чергу називається великий приплив видобутих майнер монет на ринок. Нібито, тільки за один тиждень шахтарі примудрилися реалізувати майже 3 000 біткоіни на 145 мільйонів доларів. Окремо наголошується, що є внутрішні проблеми, про які ще не відомо широкому колу осіб, але аналітики вважають за краще про це не поширюватися. Мабуть, ще не час, а може вони тільки роблять вигляд, що володіють таємним знанням.

Ще одна можлива причина-це розслідування проти кріптобіржі uniswap. Вчора ми з вами обговорювали, що кріптобіржі занадто багато на себе беруть, адже це саме вони конфіскували 3.5 мільярда доларів у власників криптовалют. Багато політиків вважають таку поведінку небезпечною, про що свідчать проблеми у binance по всьому світу. На жаль, політики не планують блокувати діяльність бірж. Замість цього вони хочуть просто отримати частину від цих мільярдів. Як тільки біржі усвідомлюють, що втрата частини монет неминуча, їх апетити зростуть. Але поки ринок штормить, адже влада деяких країн вже висловили свої претензії до бірж.

А взагалі аналітики говорять про неминучу корекцію. Стверджується, що біткоіни був перегрітий на позитивних новинах, а свою роль зіграло спірне рішення сальвадора. Нагадаємо, з 7 вересня там можна використовувати біткоіни нарівні з національною валютою. До речі, в результаті падіння біткоіни стався масовий збій на деяких біржах. Про проблеми повідомили представники kraken, gemini і coinbase. Вже через деякий час помилки вдалося локалізувати. Що цікаво, на цей раз власники криптовалют не поспішають скидати свої активи. Складно навіть уявити наслідки масової паніки, адже біткоіни і так відчуває себе не кращим чином.