В 10 разів більше хардкору. Для diablo ii: resurrected з’явилися перші моди

14

Всього через тиждень після виходу ремастера diablo ii: resurrected для гри з’явилися перші модифікації. Вони зможуть урізноманітнити проходження тим, кому тайтл вже приївся, або полегшити його для тих, кому він здається надто складним. Або, навпаки, зробити ще складніше.

За модифікаціями до diablo ii: resurrected слід сходити на тематичні майданчики на зразок nexusmods. Що вони можуть запропонувати користувачеві? ну, наприклад, за допомогою enemy multiplier можна кратно збільшити кількість ворогів в підземеллях-скажімо, в десять разів. Guaranteed drop робить так, що кожен противник в грі гарантовано залишить після себе хоча б один предмет. Також можна, наприклад, приховати шолом із зовнішнього вигляду героя або знизити опору. Або додати шкоди по області персонажам ближнього бою – так звану розмашку.

Не можна сказати, що модифікації вражають уяву, але безумовно дадуть ентузіастам інструменти для експериментів. Та й в майбутньому їх стане більше, початок покладено. Правда, головне – не ходити з встановленими модифікаціями в багатокористувацький режим. Кара за таке може бути максимальною: фактично модифікатори геймплея нічим не відрізняються від звичайних читів.