Причиною виходу з ладу карт evga rtx 3090 в грі new world стала проблема з пайкою

12

Як ви пам’ятаєте, півтора місяці тому в мережі з’явилася інформація, що відеокарти evga geforce rtx 3090 масово стали виходити з ладу при грі в new world від amazon. Спочатку причиною вважали контролер вентилятора. Після декількох тижнів розслідування і ретельного тестування двох десятків карт geforce rtx 3090 evga заявила, що знайшла основну причину проблеми.

Нагадаю, що в грі була незвично висока частота кадрів в головному меню, через що багато карт виходили з ладу або навіть повністю виходили з ладу. У обговореннях, присвячених цій проблемі, найчастіше згадувалися карти rtx 3090 від evga. Як з’ясувалося, це була рідкісна проблема з пайкою, яка була виявлена evga після рентгенівського аналізу пошкоджених карт. Повідомляється, що ця проблема торкнулася тільки карти, випущені в 2020 році.

“всі карти були випущені в 2020 році. Згідно з рентгенівським аналізом, вони, як видається, мають погану якість виготовлення при пайку ланцюгів mosfet. Компанія відмовилася повідомити, скільки конкретно карт geforce rtx 3090 було продано, але повідомила, що їх кількість менше 1% від загального числа”, – сказав гордон ма унг з pc world.