Подзвонити з компютера на телефон безкоштовно – як?

890

Доброго дня. Чи Можете ви хоч день прожити без телефону? Швидше за все, відповідь буде негативною. Завдяки гаджетів ми можемо спілкуватися, перебуваючи за тисячі кілометрів один від одного. Незважаючи на великий асортимент постачальників послуг зв’язку, дзвінки між країнами, а також в російські міста коштують пристойно. У сьогоднішній статті мені хотілося б поговорити про те, як подзвонити з комп’ютера на телефон безкоштовно 60 секунд і довше. Зробимо свого роду огляд найбільш поширених та зручних сервісів, які допоможуть у цій справі.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Допоможе інтернет і спеціальний софт
  • Viber
  • WhatsApp
  • Skype
  • Агент Маил.ру
  • Сервіси, що функціонують онлайн

Допоможе інтернет і спеціальний софт

Це питання насправді хвилює величезна кількість користувачів. Для початку зазначу, що є 2 способи здійснення подібних дзвінків:

 • з залученням спеціалізованої утиліти;
 • з сайту в режимі онлайн.

Що стосується технічної сторони, то знадобиться карта для звуку, динаміки, мікрофон, доступ в інтернет і відповідний програмний продукт. Першочергова мета таких програм – забезпечення сполучення сумісного обладнання за допомогою голосових і відеодзвінків, якщо ті, хто хочуть поспілкуватися в даний момент знаходяться в мережі. За вихідні на мобільні і міські зазвичай беруть оплату набагато менше, ніж оператори стільникового зв’язку. При цьому часто можна дзвонити через інтернет даром.

Масове поширення програми для здійснення дзвінків отримали завдяки своїй зручності, тим паче зв’язок між двома абонентами відбувається онлайн. Сам софт вільно поміщається на комп’ютері, якщо не брати до уваги обсяг приходять і йдуть файлів. З нього вийде не тільки дзвонити, але й робити відправку повідомлень, створювати групи контактів, обмін контентом. Єдине, що може обмежувати утиліту – територія зон віртуального покриття. Якість зв’язку повністю залежить від якості з’єднання. Якщо немає високошвидкісного доступу, користувачі зможуть поговорити тільки з перебоями.

Подібні продукти ідеально підходять для користувачів, які проводять багато часу за ПК, тим більше завдяки їм можна віддалено попрацювати, пройти курси. На комп’ютері комфортніше використовувати функціонал, пов’язаний з написанням повідомлень і відправкою контенту. Синхронізація інформації допомагає використовувати програми, які підтримують ці функції, відразу на всіх девайсах.

Viber

Дана утиліта останнім часом отримала масову популярність, вона може забезпечити спілкування за допомогою відео та голосових дзвінків між користувачами в різних точках земної кулі. До того ж у Viber можна робити переадресацію між апаратами. ЗА «дружить» з усіма відомими операційками.

Подзвонити з компютера на телефон безкоштовно – як?

Перед початком роботи з програмою, знадобиться завантажити в мережі підходящу для певної ОС версію, краще переходити відразу на сайт розробника. Після установки, потрібно введення телефонного номера, далі відкриються всі опції Viber. Для софта не потрібна реєстрація, знадобиться лише вписати телефон. Якщо говорити про ціну, 1 хвилина розмови з Японією буде коштувати близько 6,6 рублів на мобільний, а на міській – лише 2 рубля. Можна купувати пакети, в яких за певну плату надається конкретна кількість хвилин.

WhatsApp

Це додаток по праву займає місце лідера серед аналогів. Його можна встановити на Mac і Windows. Крім того, є варіант програми ВатсАП Веб. Додаткова перевага утиліти – повна конфіденційність дзвінків, яку забезпечує спецшифрование. Для здійснення початку роботи на комп’ютерному пристрої, спочатку необхідно завантажити та запустити її в смартфоні.

Подзвонити з компютера на телефон безкоштовно – як?

Далі з офіційного ресурсу скачується софт для конкретної ос. Після цих процедур можна починати виконання дзвінків на мобільні номери інших користувачів WhatsApp. Зателефонувати ви зможете безоплатно, але тільки всередині програми.

Skype

Ще один лідер серед продуктів, які встановлюють на свої комп’ютери для зв’язку з різними мобільними пристроями. Може працювати з ос Windows, Linux, Мак, введення свого номера не потрібно. В першу чергу ця утиліта призначена для відеодзвінків в HD якості. Тут можна створювати відеочати з групою людей, посилати СМС і файли, показувати власний монітор і багато іншого. Основна особливість – дзвінки можуть перекладатися на іноземні мови. Для постійного доступу до інтернет з’єднання можна вибрати у будь-якого оператора пакетний тариф з певним обсягом трафіку, наприклад, у компанії Мегафон, так ви будете постійно на зв’язку.

Подзвонити з компютера на телефон безкоштовно – як?

Скайп дозволяє дзвонити безлімітно на всі телефони, до того ж перші тридцять днів можна спілкуватися безкоштовно – в цьому допоможе спецтариф. Знадобиться і сумісний девайс. Безкоштовні хвилини стануть доступні після введення своїх реквізитів оплати.

Для початку виклику слід відкрити Скайп і клікнути Дзвінки, далі Дзвінки на телефони, простіше зробити це клавішами Ctrl + D . Далі вписуєте номер і відразу спілкуєтеся.

Подзвонити з компютера на телефон безкоштовно – як?

Після завершення тестового періоду, ціна на міські російські номери складе майже сім доларів за місяць, на стільникові йде окрема тарифікація. Доступні пакети з сто чи триста хвилин, можна оплачувати щохвилини.

Агент Маил.ру

Утиліта від творця відомого поштового ресурсу Росії, що дозволяє робити відео та аудіо вихідні іншим абонентам по мережі і на телефон. Працює і з Windows, і Mac. Для дзвінків на стільникові треба буде поповнити рахунок. Всі тарифи прописані на головному ресурсі виробника.

Подзвонити з компютера на телефон безкоштовно – як?

Корисний контент:

 • Яндекс Пошта — вхід на мою пошту, реєстрація, налаштування
 • Як зайти в ВК невидимим з комп’ютера
 • Як скачати Слизарио на комп’ютер безкоштовно
 • Як написати лист президенту Росії Путіну особисто
 • Як зареєструватися в контакті без номера телефону

Сервіси, що функціонують онлайн

Якщо у вас є причини не встановлювати ПО можете безкоштовно без реєстрації онлайн подзвонити з будь-якого комп’ютера на смартфон. Подібні послуги пропонують такі сервіси:

 • Дзвінки.онлайн – відмінна майданчик, яка допоможе зателефонувати будь-якому користувачеві міської та мобільного зв’язку. Для виклику знадобиться просто написати номер на що виплилп клавіатурі, так що авторизація і скачування програми не потрібні. Наприклад, з цього ресурсу легко зателефонувати на Теле2 з комп’ютера. У добу вам дається безкоштовно 60 секунд без реєстрації, далі діють певні розцінки, з ними краще ознайомитися заздалегідь.

Подзвонити з компютера на телефон безкоштовно – як?

 • Zadarma.com – сервіс з функціональної IP-телефонією, яка допоможе не тільки зателефонувати онлайн, але і створити конференцію, а також використовувати інші додаткові можливості. Ось тільки плата, нехай і символічний, тут все одно потрібно. Для виконання виклику доведеться зареєструватися;
 • YouMagic.com– створено для того, кому потрібен номер з двостороннім спілкуванням. Без оплати щодня перші сім днів надається п’ять хвилинок розмов. Далі доведеться підбирати і оплачувати тариф. Абонплата починається від ста дев’яносто дев’яти рублів, хвилини також платні. Для відкриття доступу до функціоналу доведеться зареєструватися і надати свої контактні дані, включаючи параметри паспорта.

Подзвонити з компютера на телефон безкоштовно – як?

 • Call2friends.com – можна безкоштовно подзвонити в усі країни, ось тільки РФ до їх переліку не входить. Без плати надається близько двох-трьох хвилин, все залежить від країни.
 • Якщо ви часто спілкуєтеся з Канадою чи Америкою, ідеальним варіантом для вас стане сервіс iCall. Безкоштовно можна поговорити цілих п’ять хвилин. За рештою напрямків вихідні будуть тарифікуватися. Функціонал дозволяє збирати конференції до десяти осіб, відправляти файли і миттєві SMS. Основна перевага – 12 безкоштовних викликів за добу. Ось тільки немає підтримки російської мови і виклики будуть безкоштовними лише по двом напрямкам, так що на російський Білайн дзвонити дорого.
 • PokeTalk – якщо зареєструватися на цьому ресурсі можна буде подзвонити в будь-яку державу. В місяць доступно п’ятдесят вихідних без оплати до десяти хвилин кожен, наприклад, легко зателефонувати на МТС онлайн. Понад цієї норми йде тарифікація. Незважаючи на такі вигідні умови, ця програма з нез’ясовних причин не надто популярна в Росії. До того ж PokeTalk дозволяє безкоштовно здійснювати дзвінки за кордон, головне – пам’ятати про ліміти. Доступне використання і на смартфонах, і на комп’ютері.

З недавніх пір сервіс PokeTalk перестав працювати!

Інтернет може надати сьогодні величезна кількість найрізноманітніших варіантів. Можете використовувати скачуваних клієнтів, а також браузерні служби. От тільки велика частина з них безкоштовної вважається тільки умовно.

Як подзвонити безкоштовно з комп’ютера на телефон? Багато сервіси дають користувачеві пробні дзвінки і хвилини, але кількість їх обмежена. Так що якщо ви хочете постійно користуватися зв’язком з телефонами через ПК, варто вибрати хороший сервіс і підібрати вигідний тариф. У мене все, залишайте свої коментарі, мені буде цікаво дізнатися, чим користуєтеся ви?

З повагою, Віктор!