Як перевірити залишок трафіку на МТС

361

Доброго дня. Компанія МТС займає лідируючі позиції на ринку послуг мобільного зв’язку. Завдяки цікавим і вигідним тарифам, різним пропозиціям у оператора величезна аудиторія. Кожен може вибрати для себе щось підходяще. Популярністю користуються ТП з інтернетом. На жаль, зараз жоден оператор не пропонує продукти, які дозволяють отримати необмежений обсяг трафіку, тому актуальним залишається питання, як перевірити залишок трафіку на МТС. Саме цій темі і буде присвячена сьогоднішня стаття.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Який у вас тариф?
    • Пакетні пропозиції
  • Як перевірити трафік на модемі?
  • Перевірка на планшеті
  • Ще один спосіб

Який у вас тариф?

Обсяг інтернету залежить від обраного плану тарифікації або спеціально підключеної опції. Є кілька варіантів, з допомогою яких можна легко та швидко побачити свої залишки.

Для початку розглянемо лінійку “Смарт”, в неї вже включений інтернет пакет. Наприклад, для перевірки на “Смарт Нонстоп”, необхідно ввести комбінацію *100*1# і натиснути клавішу виклику. Після чого приходить відповідне повідомлення з наявним залишком. Запити необмежені, при цьому послуга надається безкоштовно.

Не всі абоненти знають, що при вичерпанні основного доступного обсягу, в автоматичному режимі буде підключений додатковий пакет інтернету, наприклад, якщо використовувати більше одного гігабайта на “Смарт міні”, буде підключено ще трохи. Для перевірки таких залишків трафіку слід ввести *111*217# і кнопку виклику. Ця функція також безкоштовно.

Пакетні пропозиції

Додаткові опції в деяких випадках є найбільш оптимальним рішенням, тому якщо ви вирішили підключити одну з таких на своєму пристрої, це може бути “МТС Смарт Безлимитище” або вихід в мережу на день, залишок по пакету перевіряється командою *217#, далі натискаємо виклик. У відповідному текстовому SMS будуть вказані необхідні відомості. Послуга доступна цілодобово і в необмеженій кількості.

Як перевірити трафік на модемі?

Зазвичай у комплектацію з USB пристроєм включена симкарта, за замовчуванням на ній можуть бути встановлені:

  • “Коннект 4” (підходить для устаткування, функціонуючого в мережі 3G);
  • “Інтернет Mini”, “Maxi” або ж “VIP” (призначений для апаратів з підтримкою 4G).

Перевірити залишок пакету на цьому обладнанні легко комбінацією *217#, в цьому допоможе спеціалізована програма “Коннект менеджер”, саме вона контролює пристрій. Запитана інформація приходить в спецраздел цієї програми через СМС.

Можна зробити, щоб дані були видні в онлайн режимі, необхідно лише завантажити розширення для Google Chrome, який називається «Коннект Сервіс». Після його установки в верхній браузерною сходинці буде видно баланс, трафік, реальна швидкість.

Перевірка на планшеті

Не всі моделі цих пристроїв мають функції дзвінків і відправки СМС повідомлень. Для того щоб відомості по ТП було зручніше перевіряти, слід завантажити на планшет софт «Мій МТС» і дивитися дані в ньому. Він підійде також і для смартфонів. Працює на операційних системах Android і iOS, скачати легко в офіційних магазинах додатків безкоштовно.

Як перевірити залишок трафіку на МТС

Перевірити те, що потрібно ви можете і в Особистому кабінеті. Для цього необхідно буде пройти авторизацію на сайті lk.ssl.mts.ruвам прийде логін і пароль. За доступ в ЛК платити не потрібно, абонентська плата не передбачена. В ньому легко змінювати тариф, наприклад, можете поміняти “МТС Міні” на “ВІП”, дивитися деталізацію, підключати та відключати послуги. Крім того, оператор пропонує схожий сервіс “Інтернет-Помічник”. Він ідентичний кабінету і навіть має з нею спільний пароль.

Як перевірити залишок трафіку на МТС

Якщо такий варіант не влаштовує, просто витягніть сім з планшета і поставте її в телефон, після чого введіть *217# (цією ж командою перевіряється обсяг інтернету на МТС Біт) або *111*217#, все залежить від підключеного ТП.

Ще один спосіб

Для багатьох був і залишається найбільш зручним і традиційним способом перевірки залишків дзвінок в службу підтримки. Як дізнатися? Просто набираєте 0890 або 8 800 250 08 90, називаєте свої дані. От тільки доведеться витратити трохи часу, тому що найчастіше лінія з оператором буває зайнята.

Також можна особисто відвідати салон зв’язку і запросити інформацію безпосередньо у консультантів. Для цього знадобиться документ, що засвідчує вашу особу.

Якщо трафік вже вичерпано, а місяць не закінчився, можете скористатися додатковими опціями, наприклад, підключити “Турбо кнопку МТС”.

Тепер і ви знаєте, як перевірити залишок трафіку на МТС. Використовувати можете будь-який варіант, вони надаються без абонплати. А як зручніше перевіряти вам?

З повагою, Віктор!

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+