Точна дата виходу, новий трейлер і скріншоти disney magical world 2: enchanted edition для switch

24

Компанія bandai namco анонсувала вихід гри disney magical world2: enchanted edition на nintendo switch 3 грудня 2021 року.

Disney magical world 2: enchanted edition — це оновлена іулучшенная версія оригінальної гри disney magical world 2,що виходила для nintendo 3ds. Гравців запрошують в казковий мірміккі мауса та інших диснеївських персонажів! відпочивайте разом з друзями, майструйте химерні вбрання і меблі ісследуйте знайомі казкові світи. У гру включений весь завантажуваний контент з оригінальної версії для nintendo 3ds.

побудуйте новий будинок в чарівному світі disney! разом з іншими персонажами disney ви можете оселитися вволшебном місті каслтон. Дейзі і мінні обов’язково допоможуть сделатьправільний вибір при будівництві будинку або покупці необходімихвещей.

Збирайте під час пригод різні матеріали, тоді ви зможете приміряти вражаючі наряди або виготовити меблі мрії для прикраси будинку і кафе. Хочете залишити про себе тільки хороші відгуки? тоді приходьте на бал в замку, влаштуйте вечірку вкафе або цілий рік святкуйте особливі дати зі своїми новимидрузі зі світу діснея!

відкрийте для себе дивовижні світи діснея вас чекають шість різних світів, створених за мотивами классіческіхмультфільмів «холодне серце», «русалочка» і «ліло і стіч». Прибратьурожай вам допоможе вінні-пух, на рибалці складе компанію дональддак, в шахту відведуть сім гномів, а ось шукати скарби вподземельях, повних привидів, вам доведеться самим.