Як відновити сторінку в Однокласниках після видалення, блокування

399

Доброго дня. Іноді трапляється так, що хочеться вийти з усіх соціальних мереж з-за того, що віртуальне життя забирає від реальної чимало часу. Або ж коханий(а) починає подавати ознаки ревнощів через спілкування з представниками протилежної статі. Всяке буває. Але потім все може різко змінитися, і може знадобитися дізнатися, як відновити сторінку в Однокласниках після видалення. Зараз розповім про різних ситуаціях і коліях «воскресіння» аккаунта.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • «Реанімуємо» віддалену сторінку
  • Спосіб 2
 • Як відновити закриту сторінку в Однокласниках?
  • Заходи обережності, щоб не зламали аккаунт

«Реанімуємо» віддалену сторінку

 • Відкриваємо браузер, йдемо за посиланням – сайт ОК і праворуч вибираємо вкладку «Реєстрація».
 • Вказуємо № телефону, який був прив’язаний до Вашого профілю.

 • Клікаємо по кнопці «Далі» і отримуємо SMS повідомлення з кодом. Коли вставите його в потрібне поле побачите детальні інструкції.

Реально повернути аккаунт, якщо після позбавлення від нього пройшло не більше 90 днів. Ще однією важливою умовою є наявність прив’язки до мобільного номеру. Якщо ж будь-який з перерахованих факторів порушується, то повернути профіль не вдасться. Тоді треба буде створювати новий.

Спосіб 2

Він трохи відрізняється від першого. Необхідно увійти на сайт з використанням колишнього логіна (адреси електронної пошти, номер кімнати) та пароль:

Як відновити сторінку в Однокласниках після видалення, блокування

Відкриється інформаційне вікно з детальною інформацією, і з’явиться кнопка для відновлення. Знову ж таки, не варто забувати про «правило 90 днів», про який говорилося вище в статті.

Як відновити сторінку в Однокласниках після видалення, блокування

Іноді спрацьовує така хитрість, навіть по закінченню 3-х місяців: потрібно перейти за посиланням і написати звернення в службу технічної підтримки. Варто згадати, що Ви не видалили сторінку, а зловмисників, які зламали аккаунт.

Як відновити закриту сторінку в Однокласниках?

Якщо Вас «прикрили» за порушення правил соціальної мережі або ж за підозрою у зломі (і подальшої розсилки спаму або іншої небажаної активністю), слід спочатку перевірити систему на віруси.

Підійде будь-антивірусне програмне забезпечення, але особисто я рекомендую утиліти AdwCleaner або DrWeb CureIt.

Тепер перейдіть на головну сторінку OK.RU і в форму входу введіть свої дані. Вас відразу ж перенаправить у вікно з детальними даними і конкретної інструкцією.

Щоб підтвердити особистість, система попросить ввести деякі особисті дані, або ж запропонує вибрати з переліку фотографій Ваших друзів. Як тільки цей етап буде пройдений, Ваш профіль розблокують.

Нічого не вийшло? Значить варто прямо писати у Підтримку соцмережі.

Нещодавно моя знайома видалила сторінку в Однокласниках. Як відновити я їй розповів, але спосіб не подіяв. Тоді вона відправила запит за вказаною вище посиланням, і ситуація «разрулилась» протягом доби!

Заходи обережності, щоб не зламали аккаунт

 • Постарайтеся ніколи не клікати по посиланнях, які надсилають Вам у повідомлення. Навіть, коли її відправив Вам друг. Справа в тому, що його профіль може бути «захоплений» зловмисниками!
 • Шахраї створили кілька дублікатів сайту ua (ok.ru) зі схожим дизайном і формами введення особистих даних. Тому варто уважно перевіряти адресу посилання, щоб він не містив зайвих символів, і був написаний саме так, як зазначено вище;
 • Хоча б 2-3 рази в місяць запустіть антивірусну перевірку на комп’ютері;
 • Не передавайте свої логіни, паролі та іншу важливу інформацію нікому. Використовуйте для зберігання захищені файли (підійде шифрування Bitlocker);
 • Код доступу до сайту періодично міняйте, використовуючи не тільки латинські символи, але і цифри;
 • Якщо заходите в соцмережа з чужого комп’ютера, не забувайте по закінченню сеансу натиснути на «Вихід» у правому верхньому куті.

Пропонуємо подивитися відео про те, як забезпечити захист свого профілю:

Сподіваюся, що інформація про те, як відновити сторінку в Однокласниках після видалення або блокування, виявилася корисною для Вас.

З повагою, Віктор!