Як дізнатися свій тариф на Мегафоні – всі способи

440

Доброго дня. Мегафон впевнено займає лідируючі позиції на ринку послуг стільникового зв’язку. Завдяки широкому асортименту тарифів і різних опцій його вибирають багато російські жителі. Для того щоб вибрати більш вигідний тарифний план, необхідно спочатку дізнатися, яким в даний час ви користуєтесь. У цій статті ми поговоримо про те, як дізнатися свій тариф на Мегафоні.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Можливі варіанти
 • Спеціальна команда
 • Допоможе центр підтримки користувачів Мегафон
 • Сервіс ГІД
 • Використовуємо додаток

Можливі варіанти

Раніше абонентам необхідно було спочатку зв’язатися зі службою підтримки, почекати близько двадцяти хвилин і тільки потім ставити запитання. Часто бувало так, що системні оператори не виходили на зв’язок. Сьогодні усе набагато простіше. Клієнтам постачальника послуг мобільного зв’язку представлено кілька варіантів на вибір, за допомогою яких відповідь знайти набагато швидше. Способів дізнатися свій тариф є декілька, причому, вони допомагають дізнатися не тільки назва, але й умови використання:

 • За допомогою USSD запиту;
 • Зателефонувати до контакт-центру;
 • Використання сервісу ГІД;
 • Додаток для своєї ОС.

Будь-яким з цих способів можна користуватися безкоштовно, вони доступні кожному абоненту.

Спеціальна команда

 • Якщо ви хочете спробувати перший метод, необхідно буде набрати певний запит на телефоні і у відповідь вам прийде повідомлення з інформацією, яка цікавить: набрати комбінацію *105# – кнопочку дозвону;
 • на моніторі апарата висвітиться віконечко;
 • вибираєте розділ «Тарифи», він відповідає кнопці 3;
 • знадобиться пункт «Про тариф», тут вибираєте цифру 1;
 • на ваш мобільний пристрій автоматично відправиться SMS з запитаної інформації.

Є можливість піти трохи іншим шляхом. Набираєте *105# і виклик. Через деякий час випливе меню з різними підрозділами. Знаходьте “Мій кабінет” або “Інфо” (це цифра 1), після “Мій тариф” (натискаєте 2) і останнє – “СМС з описом” (цифра 1). Після чого також прийде повідомлення з даними.

Якщо не хочеться розбиратися і вибирати пункти віртуального помічника, можна просто набрати комбінацію *105*3*1# та натиснути виклик або ж *105*1*2*1# і виклик. Виходить, цей метод схожий на перераховані вище, тому як набрані цифри відповідають вкладок меню, але при цьому ви витратите мінімум часу на ці кроки. Невелика рекомендація – новим клієнтам краще користуватися першими двома методами, тому як команди цього меню іноді змінюються.

Допоможе центр підтримки користувачів Мегафон

Одним з найбільш зручних і доступних варіантів є дзвінок в сервісну службу оператора. Для цього набирається 0500 і кнопка виклику. Можна дочекатися оператора, а можна просто послухати вбудованого помічника, що функціонує в автоматичному режимі. В останньому випадку просто натискаєте по черзі 1,1,3,1. Через СМС вам відправлять запитані відомості.

Сервіс ГІД

Дана послуга є безкоштовною, її надає сам Мегафон. Це свого роду віртуальний кабінет користувача, в якому знаходяться дані про номер, всіх активованих опціях, мобільному рахунку. Тут же ви можете відключити свої послуги, замовити деталізований список витрат, дзвінків і багато іншого.

Для того щоб потрапити в цей сервіс, потрібно скористатися будь-яким браузером і зайти на головний ресурс Megafon – www.megafon.ru. У системі автоматично визначиться ваше місце розташування, місто. Клікаєте на розділ особистого кабінету і потрапляєте на авторизационную сторінку.

Як дізнатися свій тариф на Мегафоні – всі способи

Якщо ви раніше не отримували пароль та логін, то з телефону набрати комбінацію *105*00# і кнопка виклику. Протягом декількох хвилин прийде повідомлення з логіном та одноразовим кодом.

В ЛК вводите ці параметри. Система відразу ж вимагає зміни тимчасового пароля. Коли ви поміняєте, ресурс відправить вас на головну сторінку. Тут у верхньому лівому куті можна дізнатися все, що потрібно вашому тарифному плані. У налаштуваннях знаходиться повна інформація, розписані всі послуги та їх вартість.

Як дізнатися свій тариф на Мегафоні – всі способи

Використовуємо додаток

Якщо говорити в загальному, то цей варіант схожий на попередній, тільки параметри вводяться не на ресурсі, а у спеціалізованому додатку. Його можна скачати в Play Маркет або Apple Store, платити за скачування не потрібно.

Після завантаження ви зможете в будь-який час дізнатися за номером телефону повний обсяг інформації про параметри тарифного плану. Як було зазначено вище, необхідно буде вписати логін і пароль. Завдяки команді *105*00# ви отримаєте ці параметри. Варто відзначити один невеликий недолік – після оновлення софта в деяких випадках логін і пароль скидаються, тому їх доводиться вводити повторно.

Зараз багато абонентів користуються пакетними тарифами, які входять відразу хвилини, СМС і певний обсяг трафіку. У цьому випадку у тарифного плану існує своя цифрова комбінація, за допомогою якої можна подивитися хвилини, що залишилися на телефоні, гігабайти і повідомлення. Це дуже зручно, адже завжди можна контролювати свої витрати.

Якщо немає доступу до інтернету чи не виходить відправити SMS, ввести комбінацію, наприклад, коли втрачена сімка чи ні її з собою, можна звернутися в фірмовий салон або Мегафон-ритейл.

Як дізнатися свій тариф на Мегафоні – всі способи

Пам’ятайте, що вам можуть сказати, що у вас підключено, тільки якщо симкарта оформлена на вас, і у вас з собою є документ, який підтверджує особу, це може бути водійське посвідчення, паспорт. Ще один момент – сервіс Гід зможе працювати коректно, якщо у вас стоїть оновлена версія браузера і встановлений Flash плеєр. Якщо ні, інструкція з завантаження та встановлення знаходиться в мережі у вільному доступі.

Я сподіваюся, що допоміг вам знайти відповідь на питання, як дізнатися свій тариф на Мегафоні. Це зробити досить просто. При необхідності ви завжди можете поміняти умови використання номери і вибрати більш вигідні. Якщо щось незрозуміло, залишайте запитання в коментарях, я із задоволенням допоможу вам розібратися.

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+