Навіщо класти iphone екраном вниз і ще 4 звички, що здаються дивними

23

Використання смартфонів в повсякденному житті створює нові звички, про які ми навіть не замислюємося. Наприклад, іноді здається, що телефон дзвонить, але ніяких дзвінків або повідомлень немає. Ще я помітив, що якщо користуватися apple pay, а в один із днів опинитися без iphone, але з кнопковим телефоном, залишається звичка підносити його до терміналу оплати. Так, це чимось нагадує той випадок, коли ключами від машини збираєшся відкрити двері під’їзду. Багато що ми робимо неусвідомлено: наприклад, змінивши телефон, звикаємо до розташування клавіш, намацуючи пальцями те місце, де раніше була кнопка включення. Зібрали 5 кумедних звичок, які переслідують нас щодня.

Помічали за собою що-небудь зі списку?

Навіщо класти телефон екраном вниз

Якось раз я почув претензію від своєї дівчини. Мовляв, коли ми разом, я прибираю iphone подалі, кладу його екраном вниз. На її думку, це означає, що я щось приховую, тому роблю так, щоб вона нічого не побачила. Дурненька, адже можна ж вимкнути повідомлення і активувати авіарежим. Крім жартів, але приховувати абсолютно нічого. Просто так звично. По-перше, я часто кладу iphone на підлогу біля дивана або ліжка. Чомусь завжди тримаю в голові те, що на екран смартфона можна випадково наступити.

Кладете iphone екраном вниз? це нормально: зате не подряпає блок камер

Взагалі, екран хочеться вберегти від неприємностей. По-друге, iphone лежить екраном вниз через те, що бере його від попадання сонячних променів. Це відбувається завжди, навіть в приміщенні і в похмуру погоду. Якщо говорити про інших людей, то вони так економлять заряд (датчик освітленості) і відхиляють виклики, коли iphone лежить екраном вниз.

Спалах на дзвінку

Сліпить навіть на фотографії

Зручна фіча, яка є в iphone в «універсальному доступі». Вона існує для того, щоб ви не пропустили дзвінок або повідомлення, коли iphone в безшумному режимі. До речі, впевнений, ви зустрічали людей, у яких включений і дзвінок, і вібровиклик, і спалах. Ніколи не розумів, навіщо так роблять, але друзі кажуть, що так зручно. У всякому разі, посеред ночі точно не пропустиш повідомлення з whatsapp. Головне, щоб душа в п’яти не пішла.

Увімкнути функцію дуже просто.

Голосові повідомлення у ватсапі

Голосові повідомлення в месенджерах давно стали новим зручним способом спілкування. Думаю, ви теж бачили людей де-небудь на вулиці, які на повній гучності слухають чергову матюків жарт від одного. На таких людей завжди косо поглядаєш: візьми та послухай, приклавши телефон до вуха.

Ви можете не любити голосові, але слухати їх доводиться

Про це всі знають, але так слухати не завжди зручно. Розмовний динамік не володіє достатньою гучністю, особливо, коли ви знаходитесь на вулиці або в іншому громадському місці. Та й звичка слухати голосові за допомогою зовнішніх динаміків iphone нікуди не поділася.

Екранний час на айфоне

Це шалено зручна штука в iphone, яка допомагає позбутися залежності сидіти в смартфоні. В ідеалі. Як насправді? я помітив, що багато моїх друзів встановлюють штучні обмеження в соціальних мережах або youtube, а потім успішно їх ігнорують. Ми з подругою часто телефонуємо по відеозв’язку в whatsapp і час від часу вона пропадає.

Екранний час повинен був боротися зі злом, а не примкнути до нього

Виявляється, всьому виною обмеження за часом. Вона просто його ігнорує і передзвонює заново. Якщо говорити про інші випадки, то фіча дійсно з часом дисциплінує менше часу проводити в соцмережах або месенджерах. Правда, і впливає на роботу акумулятора.

Як показувати заряд у відсотках

Одного разу я читав цікаву статтю, в якій автор закликав прибрати відсотки заряду акумулятора в ios, щоб менше звертати на це уваги. Насправді, це сильна заява: коли у тебе відображається тільки значок акумулятора, ти не залежиш від цифр, менше переживаєш за те, скільки пропрацює твій iphone. До речі, поради з енергозбереження ви можете знайти в нашому яндекс.дзен.

А вам потрібні відсотки заряду батареї?

Через якийсь час я став частіше зустрічати людей, які відключили заряд у відсотках в налаштуваннях ios. Правда, з появою iphone x цифри просто прибрали з екрану. В результаті багато хто став обурюватися з цього приводу, але все ж звикли до такого відображення.