Згідно з дослідженням, ubisoft є найбільш ненависним видавцем ігор у світі

20

Ми часто чуємо скарги на конкретних видавців або студії-розробники, які, так чи інакше, розчаровують очікування геймерів. Однак до цих пір ми не знали, яка з великих компаній, що працюють на ринку електронних розваг, може “похвалитися” найбільшою кількістю негативних відгуків. Тепер, завдяки останнім дослідженням порталу rave reviews, ми можемо це нарешті дізнатися.

Співробітники сайту вибрали провідні компанії галузі, виходячи з того, як часто люди шукали інформацію про них в google. Потім вони використовували sentistrength для аналізу твітів про них і визначення того, яка компанія зазнала найбільшої критики.

Виявляється, безперечним лідером за кількістю ненависті з боку геймерів є ubisoft. Французька компанія явно не викликала симпатій суспільства своєю видавничою політикою. В даний час вона домінує в плані неприязні в двадцяти трьох країнах. Особливо багато негативу компанія викликає в європі, включаючи францію.

Друге місце на п’єдесталі пошани посіла компанія capcom. Видавець відомих брендів, таких як resident evil або street fighter, відштовхнув більшість гравців з дев’яти країн. Серед них можна виділити японію, індію і гонконг. У європі фіни відчувають особливу неприязнь до компанії.

ось як виглядає своєрідний рейтинг ненависті до компаній, пов’язаних з індустрією відеоігор.

У списку є і кілька сюрпризів. З якоїсь причини деякі країни ненавидять relic entertainment. Важко сказати, чим канадська студія заслужила ненависть жителів кенії, уганди та китаю. Саме ця компанія “користується” найбільшою неприязню у вищезгаданих країнах.

Цікавим фактом є висока позиція game freak в дослідженні, проведеному rave reviews. Дана студія в основному відповідає за наступні випуски серії pokemon. Її повністю розгромили жителі канади, сша, великобританії та австралії. У першій з цих країн не було жодної позитивної думки про розробника.

На жаль, його важко вважати ідеальним джерелом інформації, оскільки rave reviews пропустив багато країн африки, азії та деяких країн південної та центральної америки. Тим не менш, вони в якійсь мірі дають уявлення про те, які настрої панують серед гравців в різних частинах світу.