Який хостинг краще вибрати для сайту, інтернет магазину?

375

Доброго дня. У цьому огляді я хочу відповісти на одне з питань моїх читачів: який хостинг краще вибрати для сайту? Однозначно рекомендувати один сервіс я не можу, оскільки я перепробував безліч варіантів і вибрав найбільш вигідні пропозиції, на які варто звернути увагу.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • ТОП хостингів 2017 року
  • Beget
  • Timeweb
  • FastVPS
  • Offerhost
  • McHost
  • Shneider Host

ТОП хостингів 2017 року

Для складання цього списку я використав кілька важливих критеріїв:

 • Оптимальне поєднання “ціна-продуктивність”;
 • Оперативність служби технічної підтримки;
 • Простота інтерфейсу панелі управління;
 • Наявність додаткових послуг;
 • Можливість безкоштовного тестування;
 • Встановлення сертифікату SSL для переходу на https;
 • Підтримка більшості популярних CMS (WordPress, Joomla, Drupal, 1С-Бітрікс і т. д.);
 • Безкоштовний перенесення сайтів від інших хостерів.

Нижченаведені кращі хостинги 2017 відповідають усім цим вимогам, але також мають свої індивідуальні переваги.

Beget

Найважливішим перевагою сервісу є наявність безкоштовного тарифу, за умовами якого надається 1 Гб дискового простору для розміщення одного сайту. Це оптимальне рішення для лендингов і невимогливих ресурсів з невеликою відвідуваністю.

Також, коли у Вас немає можливості продовжити послугу (оплатити вчасно), можна запитати довірчий платіж (на термін до 14 днів). Так Ви зможете уникнути блокування, а погасити заборгованість за першої зручної нагоди.

Перейти на офіційний сайт

Докладний огляд

Timeweb

Компанія розпочала свій успішний шлях ще в 2007 році. За час існування кількість клієнтів зросла до декількох десятків тисяч. Відгуки в мережі – переважно позитивні.

Найбільше мені сподобалося те, що для управління сайтами, базами даних та іншими елементами використовується зручна і проста панель, створена розробниками Таймвеб. Також варто згадати про вбудований конструктор, що дозволяє швидко створювати сторінки будь-якого рівня складності.

Який хостинг краще вибрати для сайту, інтернет магазину?

Перейти на хостинг

Дізнатися більше

FastVPS

Серед очевидних переваг хостера є великий набір тарифних планів – для задоволення будь-яких потреб (від блогу до великого інтернет-магазину). Якщо виникнуть труднощі з вибором, то на сайті є “віртуальний помічник” – просто вкажіть доменне ім’я свого ресурсу, і сервіс підкаже найбільш підходящий для Вас варіант.

Високопродуктивне обладнання розташовується в надійно захищених дата-центрах Європи, США та Росії.

Який хостинг краще вибрати для сайту, інтернет магазину?

Перейти на сайт хостингу

Подробиці

Offerhost

В першу чергу, привертає увагу низька вартість тарифів, яка може вводити в оману. Але я спробував і не помітив ніяких негативних ефектів і наслідків. Все працює чітко, як швейцарський годинник. Також, можна створювати сайти за допомогою інтегрованого конструктора, оформляти домени в будь-якій зоні.

Який хостинг краще вибрати для сайту, інтернет магазину?

Перейти на сторінку хостера

Огляд ОфферХост

McHost

МакХост – це унікальний набір інструментів, який дозволяє оптимізувати швидкість завантаження сайтів, захистити їх від хакерських атак і вірусів. Спочатку я думав, що це черговий рекламний хід: власники хостингу стверджують, що на їх базі будь-яка CMS працює швидше. Але після експерименту з одним зі своїх ресурсів, я переконався в достовірності цієї заяви. Мій блог на WordPress почав “літати”!

Який хостинг краще вибрати для сайту, інтернет магазину?

Спробувати МакХост

Огляд McHost

Shneider Host

Продовжуємо розглядати кращі платні хостинги 2017 року, які варті уваги. На черзі – хостер з німецькими коренями – Шнайдер Хост. Найбільше мені сподобалася інформаційна підтримка: можна не тільки почитати блог з корисними порадами, але і дізнатися відповіді на приватні питання, або ж поспілкуватися в чаті з “живим” консультантом.

Тарифів дуже багато – починаючи від недорогого хостингу і закінчуючи потужними виділеними серверами. Також, можна замовити безкоштовний SSL сертифікат і оформити домен недорого.

Який хостинг краще вибрати для сайту, інтернет магазину?

Скористатися послугами Shneider-host

Дізнатися більше про Шнайдер Хост

Хотілося б дізнатися Вашу думку щодо цього ТОПа хостингів 2017 року. Можливо, Ви хотіли б внести в нього корективи (щось додати/прибрати). Чекаю на Ваші коментарі.

З повагою, Віктор!

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+