Як вибрати ім’я домену!!!!

9-18-2019

Онлайн – сервіси, що дозволяють знайти назву інтернет – магазину, притому з вільним доменом. Генератор бізнесі – імен маркетплейса – безкоштовний інструмент, який автоматично поєднує тему або ключове слово з іншими словами та модифікаторами для створення списку потенційних бізнес – імен. Це ідеальний інструмент для пошуку творчого натхнення. Ви вводите ключове слово або декілька ключових слів, а Namelix використовує схожі слова для створення списку ідей. Також буде вказано, продається домен.

Генератор в бізнесі – імен https://regery.com.ua/ru/domains/search – ще один ресурс: введіть слово, яке ви хочете включити в назву інтернет – магазину, сервіс видасть список логічних варіантів з цим словом. Якщо ви шукаєте не обов’язково справжнє слово, вам буде корисний цей інструмент. Ви можете ввести основне ключове слово – сервіс перетворює його в «wordoid». Ви можете використовувати Dot – o-mator для пошуку доступних доменних імен, створених з комбінації двох слів. Щоб використовувати його, виберіть слова для початку і для закінчення імені домену. Тут можна вибрати навіть два довгих списку слів, натиснути «combine» – і ви побачите повний список доступних доменних імен, створених шляхом об’єднання цих слів. Знайдіть випадкові, унікальні, брендові та виставлені на продаж доменні імена. Об’єднайте своє ключове слово з сотнями поєднаних з ним слів, щоб отримати ідеї, що дозволяють згенерувати назва інтернет – магазину. Вже знаєте назву інтернет – магазину і переважний TLD. В один клік за секунду дізнайтеся, доступно доменне ім’я.

Це більш повна перевірка: включає в себе ряд TLD і варіації на тему введеного імені. Дослідіть весь простір доменних імен за межами очевидних . org і виявляйте нові і цікаві доменні імена з Domainr. Це особливо ефективний інструмент, якщо ви шукаєте дуже короткий адресу сайту, пов’язаний з темою вашого бізнесу. org вводите ключове слово і вказуєте до нього прикметник, дієслово або іменник. Сервіс за цими даними і додає від себе слова в початок або кінець вашого ключового слова, і видає список вільних доменних імен. Безкоштовний сервіс містить три опції: . com доменне ім’я можна зареєструвати, придбати хостинг – і зробити масу інших дій для присутності в Мережі її сегменті, так і за його межами.