Як в ВК викласти історію з компютера?

306

Здрастуйте, шановні шанувальники блогу «IT Технік»! Хочете дізнатися, як у ВК викласти історію з комп’ютера? Чи може Ви ще не в курсі, що це за «річ»? Тоді Вам обов’язково потрібно ознайомитися з цією інструкцією.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Історії друзів
 • Завантаження з допомогою ПК
  • VK Utils

Історії друзів

Подібна можливість з’явилася в соціальній мережі VK на початку 2017 року. Відверто кажучи, ця функція не є чимось кардинально новим, оскільки в Instagram вона використовується вже давненько.

Суть полягає в наступному: Ви знімаєте на свій мобільний гаджет відеоролики тривалістю до дванадцяти секунд, завантажуєте особисті фото або інші картинки, і діліться ними зі своїми передплатниками Вконтакте. Потім вони відображаються в такому ось вигляді в додатку Android або iOS:

Перевага полягає в тому, що цей контент не зберігаються на Вашій сторінці, а просто показується «френдам»: вони помітили у себе вгорі оновлення – подивилися, пораділи.

З мобільною версією все просто, але як в ВК додати історію через комп’ютер?

Завантаження з допомогою ПК

 • Якщо Ви перейдете за посиланням https://vk.com/feed і авторизуєтесь, вказавши свій логін (e-mail, телефон) та пароль, то опинитеся в стрічці новин, верхню частину якої будуть прикрашати «Історії»:

Як в ВК викласти історію з компютера?

 • Далі потрібно зайти на сторінку інструментів розробника, перегорнути в самий низ до «Приклад запиту» і в полі «Code» вставити наступні рядки:

return API.stories.getPhotoUploadServer({«add_to_news»:1});

 • Натискаємо «Виконати» і… повинна з’явитися форма завантаження свого зображення, але замість цього бачимо лише повідомлення про помилку:

Як в ВК викласти історію з компютера?

Вибачте, що витратив пару хвилин Вашого часу! Сам наступив на ці граблі. Як виявилося, даний спосіб працював ще в травні 2017 року, але потім його «прикрили» розробники Вконтакте.

Я вирішив шукати інші методи, як в ВК додати історію з комп’ютера і дізнався про розширення для браузерів VK Helper. Подивившись кілька інструкцій на Youtube я зрозумів, що і цей шлях веде в нікуди.

Рекомендуємо:

 • Як встановити гру з Магазину Windows на інший диск?
 • Виправляємо помилку 1603 при установці Skype
 • Як відформатувати флешку, якщо вона не форматується
 • Як налаштувати живі плитки в Windows 10

VK Utils

Переглянувши безліч форумів, натрапив на сайт http://vk-utils.ru/, де було запропоновано завантажити додаток для розширення можливостей соціальної мережі:

Як в ВК викласти історію з компютера?

Після завантаження та установки утиліти необхідно вказати облікові дані для входу в аккаунт. Тоді перед Вами з’явиться меню нових функцій, серед яких буде кнопка «Завантажити історію»:

Як в ВК викласти історію з компютера?

Як тільки Ви клацніть на неї, то відкриється вікно «Провідника», де слід вказати шлях до Вашого файлу. Буквально за лічені секунди станеться диво!

На жаль, багато користувачі пишуть, що і цей спосіб перестав працювати в липні 2017 року.

Поспілкувавшись зі службою технічної підтримки Вконтакте, я отримав зрозумілу відповідь на питання: як зробити історію в ВК з комп’ютера? Як виявилося, розробники повністю заблокували даний функціонал на стаціонарних ПК (ноутбуках). Виконати подібні дії з мобільних пристроїв під управлінням Android, iOS (Айфон, Айпад) і Windows10 Mobile.

Скажу відверто, я витратив кілька годин на пошук актуальної інформації. Переглянув десятки відео на Ютубі. Але, судячи по коментарям, всі описані інструкції перестали працювати. Якщо не вірите, можете пройтися по моїх стопах і самостійно переконатися в цьому. На цьому все!

З повагою, Віктор!