Samsung відмовилася від ключової функції android 12 у своїй прошивці

24

У першій половині вересня samsung почала в сша відкрите бета-тестування своєї нової прошивки one ui 4.0, заснованої на android 12. Тепер в змі стали з’являтися її скріншоти, які свідчать про те, що ключове нововведення нового «зеленого робота» в особі адаптованої теми material you не з’явиться на смартфонах samsung. Цілком можливо, що ця опція залишиться ексклюзивною для пристроїв google pixel.

Так виглядає оновлений “калькулятор”, що забарвлюється в колір теми системи (шпалер робочого столу)

Функція material you в android 12 адаптує тему інтерфейсу системи під колір шпалер на головному екрані, а під неї підлаштовуються і підтримують цю функцію додатки. Багато оглядачі (і сама google) називають цю опцію одним з ключових нововведень в новому «зеленому роботі», але вона, по всій видимості, залишиться ексклюзивною для pixel. Принаймні, в бета-версії прошивки one ui 4.0 від samsung її немає.

Як зазначив бен шун (ben schoon) з 9to5google, зовні one ui 4.0 мало чим відрізняється від попередньої версії. Втім, кілька помітних нововведень з android 12 все ж з’явилися. Наприклад, в оболонці тепер відображаються індикатори включеного мікрофона і працюючої камери; повзунок яскравості і схожі з ним елементи стали товщі; меню вибору віджетів змінилося; з’явилася «панель приватності», трохи різниться з реалізацією від google.

В ході заходу i/o, на якому анонсували android 12, розробники з google оголосили, що material you вперше з’явиться на пристроях pixel, а тільки потім в інших місцях. Так що є ймовірність, що в майбутньому samsung додасть в свою прошивку підтримку адаптивної теми з android 12. На це може також нагадувати кодову назву one ui 4.0-palette («палітра»), яке явно має на увазі певну взаємодію з кольором.

матеріали по темі: