Як просунути сайт

1-23-2019

Как продвинуть сайт
Уроки по створенню сайтів на WordPress Створення сайту та інтернет-магазину з нуля. Цікавить питання як створити сайт. Звичайно, розкрутка сайту в інтернеті-справа копітка і зазвичай досить довгий. На результат просування впливає безліч факторів, починаючи з популярності запитів по тематиці Вашого сайту і закінчуючи швидкістю завантаження сторінок і адаптивністю (чуйністю) сайту на мобільних пристроях. Нижче я наведу перелік необхідних заходів, які не вимагають абсолютно ніяких фінансових витрат і їх під силу зробити кожному. Це основа і фундамент всього сайту. Правильна структура посилань (URL) має не тільки позитивний вплив на SEO просування сайту, але і робить посилання логічно зрозумілими і приємними для очей відвідувачів Вашого сайту.
Також хочемо вам порекомендувати smartpromo.com.ua
Ключ до успіху в СЕО просування — правильна оптимізація сторінок сайту. До цього пункту можна віднести цікавий і правильно написаний текст, оптимізацію зображень, правильний заголовок title і використання тегів h1 — h5. Наявність карти сайту також необхідно при додаванні сайту в інструменти для веб – майстрів Google і Яндекс (про це далі). Карта сайту — обов’язковий атрибут будь-якого сайту. Відразу після створення карти сайту Вам потрібно додати сайт в панель інструментів для веб – майстрів Google і Яндекс. Що це дасть і навіщо це потрібно. Вам не потрібно обирати що краще, потрібно додати сайт та в Google і Яндекс. Швидкість завантаження сторінок сайту і його безперебійна робота важлива не лише для відвідувачів. Даний фактор впливає на ранжирування запитів, так і на результат пошуку в цілому. Не можна назвати цей фактор найважливішим, але забувати про нього точно не варто.
Перевірити швидкість сайту можна за допомогою сервісу PageSpeed Insights. Якщо Ваш сайт не має адаптивності — обов’язково задумайтеся над поліпшенням теми сайту або над її повною заміною. У висновку хочу сказати, що заходи по SEO оптимізації описані в цьому уроці не є єдиними, але їх з упевненістю можна назвати ключовими, і на початковому етапі оптимізації вони є обов’язковими.