RogueKiller завантажити російською мовою безкоштовно для пошуку вірусів

345

Доброго дня. Зловмисники так і намагаються проникнути в систему користувачів Windows різними способами. Практично щодня з’являються нові загрози. Впоратися з ними можуть не всі антивіруси, але є спеціалізований софт, який може усунути будь-яке небажане розширення в браузерах. Сьогодні розповім про RogueKiller. Завантажити українською мовою безкоштовно можна буде у цій статті, ознайомившись з оглядом можливостей і відео інструкцією.

Є певна група шкідливого софту, який розпізнається більшістю захисних утиліт, встановлених на ПК. Справа в тому, що «розробники» навчилися створювати такі скрипти, які не сприймаються як потенційно небезпечні. Але зате з ними відмінно справляються такі додатки, як AdwCleaner, Anti-Malware і RogueKiller від Adlice Software, про який і піде мова в даній публікації.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що це за програма, як завантажити, встановити?
 • Особливості використання РогКиллер
 • Відео

Що це за програма, як завантажити, встановити?

РогКиллер являє собою просту утиліту, що працює в будь-якій версії Віндовс. У безкоштовному варіанті Ви можете сканувати комп’ютер на предмет наявності рекламних і шпигунських скриптів, руткітів. А якщо придбати Technician ліцензію, то з’являться додаткові можливості адміністрування, планування і автоматичного оновлення. Плюс – доступна підтримка користувача та установка на п’ять ПК.

 • Для скачування потрібно перейти на офіційний сайт RogueKiller.
 • На сторінці багато всякої реклами, слід перегорнути вниз, де розташована таблиця порівняння. Під колонкою «Free» клікаємо по кнопці «Download». Тепер слід визначитися з версією:

RogueKiller завантажити російською мовою безкоштовно для пошуку вірусів

Найновіша редакція використовує оновлений інтерфейс англійською мовою, але нічого складного в цьому немає. Далі я розповім, як користуватися. Але якщо Ви хочете російський варіант, то можна завантажити інсталятор для установки програми з перекладом – ось тільки буде використано старе оформлення софта (Old Interface). До того ж – це Portable, який запускається без розпакування в системні папки. Можна навіть з флешки відкривати. Ось так це виглядає (не зовсім красиво):

RogueKiller завантажити російською мовою безкоштовно для пошуку вірусів

Але я буду показувати на прикладі повноцінного дистрибутива, який безпосередньо скачується по посиланню.

 • Запускаємо завантажений файл Setup.exe і на першому кроці НЕ ставимо галочку «Install 32 and 64 bits…», а тиснемо «Next» (Далі);
 • Тепер нас просять ввести ліцензійний ключ. У нас його немає – пропускаємо (Next – кілька разів, поки не почнеться копіювання даних);
 • На останньому кроці можемо вибрати «Launch RogueKiller» або ж просто клікаємо на «Finish» для запуску програми з робочого столу.

Особливості використання РогКиллер

Як тільки відкриєте софт в перший раз, треба буде прийняти умови угоди – тиснемо «Accept», після чого в браузері завантажиться офіційна сторінка. Закриваємо її і переходимо у вікно утиліти.

RogueKiller завантажити російською мовою безкоштовно для пошуку вірусів

Як бачите, ніяких складних елементів – все просто. Тиснемо на кнопку «Start Scan» для початку сканування. Нам покажуть перелік варіантів, доступних в платній версії. Не звертаємо увагу і ще раз клікаємо на синій кнопці.

В даному вікні бачимо статус перевірки, скільки часу пройшло, кількість виявлених загроз (Detected Items), які можна детально проглянути, натиснувши на посилання знизу – «View Detections»:

RogueKiller завантажити російською мовою безкоштовно для пошуку вірусів

Також, є елементи «Cancel» (Скасування) і «Pause» (Пауза). Останній дозволяє провести тимчасову зупинку, якщо Вам потрібно скористатися комп’ютером (щоб не впливати на процес перевірки).

Тривалість процедури спрогнозувати складно. Вона залежить від об’єму оперативної пам’яті, кількості гігабайт жорсткого диска, браузерів і продуктивності комп’ютера.

По закінченню Вам видасть звіт (можна переглянути і завантажити в різних форматах), де різними кольорами будуть відзначені загрози за рівнем небезпеки.

 • Червоний – самі шкідливі об’єкти, які однозначно будуть видалені;
 • Помаранчевий – елементи, які можуть вносити критичні зміни в роботу системи. Але не факт, що це віруси;
 • Сірий – скрипти, змінюють реєстру, створюють запису в планувальнику завдань.

RogueKiller завантажити російською мовою безкоштовно для пошуку вірусів

Можна виділяти рядки в переліку і потім видаляти їх – «Remove Selected». А якщо бажаєте отримати більш розгорнуту інформацію по скануванню, то слід відкрити звіт – «Open Report».

Зазначу, що мною був проведений експеримент для порівняння якості роботи RogueKiller і більш відомого софта AdwCleaner. Я встановлював на ПК завідомо шкідливі розширення браузера, і РогКиллер зміг виявити 28 об’єктів, у той час як АдвКлинер знайшов лише 15. Намагався зробити умови перевірок максимально ідентичними, але ймовірність помилки з мого боку не виключається.

Ну навіть за тривалістю сканування можна судити, що Rogue Killer копає глибше, тому й знаходить більше. Особисто я переконався в ефективності програми, так і після перезавантаження все працює без нарікань. Значить софт чистить дбайливо, на відміну від багатьох інших аналогів, які можуть зносити потрібні речі.

Відео

Пропоную подивитися наочний ролик, де я показую все те, про що говорилося вище – як завантажити, встановити, користуватися.

Свої відгуки можете залишати під статтею. Я б рекомендував Вам RogueKiller завантажити українською мовою безкоштовно, щоб переконатися в його можливості усунення небажано З комп’ютера.

З повагою, Віктор!