No man’s sky отримала оновлення frontiers з управлінням поселеннями

16

Глава студії hello games шон мюррей (sean murray) кілька годин тому оголосив про швидкий випуск контентного оновлення frontiers для no man’s sky. Апдейт вже вийшов на pc-це підтвердили користувачі в коментарях.

Джерело: hello games

Це вже сімнадцяте велике доповнення до науково-фантастичної гри з процедурно генерується всесвіту, спочатку вийшла в 2016 році. У своїй публікації шон мюррей додав, що розробники продовжують старанно працювати — попереду третій сезон з новим контентом.

Головним нововведенням оновлення стала поява різних поселень з інопланетянами і людьми на незвіданих планетах. Тепер гравець може стати доглядачем (overseer), якщо місцевим жителям сподобається його кандидатура. Перед главою постане ряд завдань, включаючи допомогу населенню, видобуток ресурсів і розвиток міста. Бази тепер також можна покращувати і будувати в новому меню.

Розробники вказали, що в грі були значно перероблені ефекти, поліпшена системи збережень і виправлений цілий ряд багів. З повним списком змін можна ознайомитися на сторінці оновлення frontiers.